Setkání Gošárníků 5 - úvod Igora Chauna a meditace - CELÉ VIDEO (pátek 14. 12. 2012)

Proč se scházíme, ve jménu dobra a pozitivní inspirace. Aneb „PROSINEC 2012 - ZAČÁTEK NAŠEHO VĚKU". Zahájení víkendového setkání úvodním slovem Igora a malou meditací. ... Hotel ŠARZ, Horní Bradlo.

 


Jak nás ovlivňuje naše mysl - Petr Velechovský (SG5, 14. 12. 2012)

My jsme vlastně rozprsknutej Bůh! Ale kdo tomu teda bude šéfovat?! - Pronikavá a inspirativní přednáška Petra Velechovského, zakladatele společnosti Modrá alfa, na pátém Setkání Gošárníků v Horním Bradle, 14.-16. 12. 2012, na akci „PROSINEC 2012 -- ZAČÁTEK NAŠEHO VĚKU". Aneb o roli „oběti", tolik oblíbené. A o vztazích mužsko-ženských, a mnohém dalším! -- Názvem Modrá Alfa se označují semináře, které pořádá Petr Velechovský. Dosud jimi prošlo téměř sedm tisíc absolventů a zájem o ně rychle roste. Obsahem seminářů je zejména trénink hluboké relaxace a vědomého sestupu do hladiny alfa. Účastníci pak nacvičují řadu technik, umožňujících efektivně využívat těchto pro ně nově objevených schopností, zejména pro prohloubení kontaktu se svým podvědomím a s ostatními lidmi.
Více na www.modraalfa.cz


VŠECHNO JE V POŘÁDKU - povídání Gošárníků na SG 5, 14. 12. 2012

O duchovní zkušenosti s humorem i vážně na pátém Setkání diváků a příznivců kanálu Gossscha1, tentokrát v Horním Bradle, 14. - 16. 12. 2012, na akci nazvané „PROSINEC 2012 - ZAČÁTEK NAŠEHO VĚKU".

 


Jak se nestát PACIENTEM! - MUDr. Jan Hnízdil (SG 5, 15. 12. 2012)

Aneb jak si uchovat zdravý rozum a celostní zdraví. A také, že „zlo" je potřeba pojmenovat, identifikovat a pak odmítnout. - Vystoupení známého lékaře na Setkání Gošárníků 5, tentokrát v Horním Bradle, v hotelu ŠARZ, na akci nazvané „PROSINEC 2012 - ZAČÁTEK NAŠEHO VĚKU". Moderuje Igor Chaun a pořádá Goscha o.s. - - MUDr. Jan Hnízdil, narozen 1958, je původně internista a rehabilitační lékař; spisovatel a publicista. Věnuje se celostní a psychosomatické medicíně. Veřejnost na sebe upozornil svými výraznými vystoupeními proti současnému společenskému a zdravotnímu systému. Pracuje v Centru komplexní péče v Dobřichovicích u Prahy.

 


Proč občané z politiky STŮŇOU - MUDr. Jan Hnízdil (na SG 5, 15. 12. 2012)

Známý lékař hovoří o českých politicích: „Hadi v oblecích, aneb psychopat jde do práce. - Pastva pro specialistu, ale hrůza pro občana..." - Část vystoupení na pátém Setkání Gošárníků, tentokrát v Horním Bradle, v hotelu ŠARZ, na akci nazvané „PROSINEC 2012 - ZAČÁTEK NAŠEHO VĚKU". Moderuje Igor Chaun a pořádá Goscha o.s. - MUDr. Jan Hnízdil, narozen 1958, je původně internista a rehabilitační lékař; spisovatel a publicista. Věnuje se celostní a psychosomatické medicíně. Veřejnost na sebe upozornil svými vystoupeními proti současnému společenskému a zdravotnímu systému. Pracuje v Centru komplexní péče v Dobřichovicích u Prahy.
POZNÁMKA: Termín "Hadi v oblecích aneb Psychopat jde do práce" je název knihy, kterou napsal Psychiatr Robert Hare a psycholog Paul Babiak."

 


MUDr. Jan Hnízdil o POZITIVNÍ EVOLUCI (Egoluci), na SG 5, 15. 12. 2012

Osobní názor a zkušenost známého lékaře na aktivitu Karla Janečka, podnikatele, mecenáše a bojovníka proti korupci. Na pátém Setkání Gošárníků, tentokrát v Horním Bradle, v hotelu ŠARZ, na akci nazvané „PROSINEC 2012 - ZAČÁTEK NAŠEHO VĚKU". Moderuje Igor Chaun a pořádá Goscha o.s. - MUDr. Jan Hnízdil, narozen 1958, je původně internista a rehabilitační lékař; spisovatel a publicista. Věnuje se celostní a psychosomatické medicíně. Veřejnost na sebe upozornil svými výraznými vystoupeními proti současnému společenskému a zdravotnímu systému. Pracuje v Centru komplexní péče v Dobřichovicích u Prahy.

 


Mějme odvahu se ROZPOMENOUT! - Jana Kratochvílová (SG 5, 15. 12. 2012)

Fascinující vystoupení známé zpěvačky o potřebě nalezení osobní svobody a vypnutí „programů", které nás znesvobodňují a zotročují... - Na pátém Setkání Gošárníků, tentokrát v Horním Bradle, v hotelu ŠARZ, na akci nazvané „PROSINEC 2012 - ZAČÁTEK NAŠEHO VĚKU"


INDIVIDUALITA NENÍ NA PŘEKÁŽKU - Igor Chaun na Setkání Gošárníků 5, 16. 12. 2012)

Nedělní úvod a poděkování Gošárníkům - a tajemství Igorova trička. Také o meditaci na gošárenských Setkáních, o HOSTINĚ SVĚTLA :-), a že individualita a různost jsou zde vítány. - Na pátém Setkání Gošárníků, tentokrát v Horním Bradle, v hotelu ŠARZ, na akci nazvané „PROSINEC 2012 - ZAČÁTEK NAŠEHO VĚKU".

 


Mistrem jógy a vipassány v indickém vězení - Joseff Michálek (SG 5, 15. 12. 2012)

Vzpouru musíš udělat SÁM V SOBĚ! V tom vězení se lidi zbláznili a umřeli, ale já se stal Gurudží... - Aneb DĚLEJME DÍRY DO MATRIXU! - A taky o Igorově daru Gošárníkům v úvodu. - Na gošárenském Setkání zase jinak: tentokrát autentická a originální zpověď nespoutaného člověka, Joseffa, dítěte květin a svobody 60. let, pašeráka, vězně, a mistra jógy a meditace vipassána v indickém vězení, kde strávil deset a půl roku! - Ojedinělá přednáška muže, který za svou svobodu zaplatil vězením... „Podívejte se na přírodu: PŘÍRODA nemá morálku. V Přírodě je moudrost a harmonie. Ale ne morálka... Morálku si vymysleli lidi, protože je postavená na strachu... - JE TO O STRACHU, NEBO O LÁSCE?!?"

 


Byl jsem BUDDHISTICKÝM mnichem na Srí Lance - Lukáš Marvan (SG 5, 15. 12. 2012)

Krásná a originální přednáška o osobní zkušenosti. O složité lidské cestě životem, cestě za štěstím i za poznáním. - Vystoupení na pátém Setkání Gošárníků, tentokrát v Horním Bradle, v hotelu ŠARZ, na akci nazvané „PROSINEC 2012 - ZAČÁTEK NAŠEHO VĚKU".

 


Co je ČLOVĚK a co je BŮH? - RAJSKÁ ZAHRADA v praxi - Petr Hájek (SG 5, 16. 12. 2012)

Aneb K PŘEŽITÍ potřebujeme jen DOBROU VŮLI! - Zvláštní, osobitá, a opět nesmírně krásná a podnětná přednáška. Petr do toho vnáší „technické vidění" a cestu Poznání popisuje jako kvadraturu kruhu, neboli 4D. - Místy až napínavé povídání architekta, terapeuta, permakulturisty a přemýšlejícího člověka - Petra Hájka z Vyšehradu. - Na pátém Setkání Gošárníků, tentokrát v Horním Bradle, v hotelu ŠARZ, na akci nazvané „PROSINEC 2012 - ZAČÁTEK NAŠEHO VĚKU".

 


Terapie otevírání se našeho SRDCE - Antonín a Kristina Baudyšovi (SG 5, 16. 12. 2012)

Společné vystoupení astrologa a terapeutky, manželů Baudyšových. - „Joshua a mystický výklad jeho poselství.- Svoji pozornost už dávám pouze radosti. - Hrát role nám už nic nepřináší. - Nevědomost plodí strach. - Strach vytváří potřebu kontroly. - Potřeba kontroly vytváří boj o moc. - Dualita přímo způsobuje POCIT ODDĚLENOSTI!" - Na pátém Setkání Gošárníků, tentokrát v Horním Bradle, v hotelu ŠARZ, na akci nazvané „PROSINEC 2012 - ZAČÁTEK NAŠEHO VĚKU".

 


Jak jsme se našli a zamilovali - vyprávění Radky a Pepina (SG 5, 15. 12. 2012)

Nenacházíte správného životního partnera? Tak si POPROSTE NAHORU! :-) Jako to udělal Pepino s Radkou, a díky tomu se setkali a našli. O svém příběhu naplněné Lásky hovoří na pátém Setkání Gošárníků, tentokrát v Horním Bradle, v hotelu ŠARZ, na akci nazvané „PROSINEC 2012 - ZAČÁTEK NAŠEHO VĚKU".