Eva Puklová - přednášky a videa


ENERGII ZDROJE MÁME KAŽDÝ V SOBĚ - Eva Puklová (GOSCHA VÁNOCE, 21. 12. 2014)

Přednáška o základních duchovních zákonech člověka, Boha a kosmu. - Léčitelka a duchovní učitelka Eva Puklová na VÁNOČNÍM GOSCHA SETKÁNÍ v Praze 21. 12. 2012. – „A tato energie není nic jiného, než láska a světlo. A tato energie je ve všem. A když si uvědomíme své srdce, můžeme s ní začít vědomě pracovat…“ – Moderuje Igor Chaun a pořádá spolek GOSCHA. V závěru videa zazní dvě písně v podání Dana a Jany Čadových – www.dajanapraha.cz – Děkujeme!

 


TEĎ je čas udělat maximum PRÁCE na sobě - EVA PUKLOVÁ (18. 12. 2014)

Léčitelka a duchovní učitelka hovoří s Igorem Chaunem o příležitosti, kterou pro DUCHOVNÍ RŮST dává doba, ve které žijeme. Ukázka z rozhovoru, natočeného, když přišel Igor domlouvat s Evou její vystoupení na VÁNOŠNÍM GOŠA SETKÁNÍ dne 21. 12. 2014.

IGOR: Milí přátelé, neodolal jsem, a udělal samostatně tuto krátkou ukázku z mého podivuhodného setkání s Evou Puklovou, když jsem šel domlouvat její vystoupení na naší předvánoční Gošárně. - Vnímám těchto 5 minut jako velký apel na nás všechny, kteří sice cítíme "tíhu doby a tohoto času", ale zároveň i "OKÉNKA PŘÍLEŽITOSTÍ", která se nám právě koncem tohoto roku zázračně otevírají, a která nás budou zvát k realizaci našich vnitřních plánů a lidských talentů i v příštím štědrém roce... "Okénka příležitostí", tak to krásně pojmenovala paní Eva, a o tom je tohle video, tyto dny, tento závěr roku, a příliv Světla a naděje, který zesiluje s blížícími se Vánocemi a Slunovratem. Uf! - My to zvládneme, - A Goša videa jsou u toho! - Přeju dobrý den! :-)

 


CESTA LÁSKY - Eva Puklová, léčitelka a duchovní učitelka (13. 8. 2013)

Celý rozhovor s Igorem Chaunem pro GoschaTV. - Paní Eva říká: Láska je prvotní, univerzální energie Vesmíru, z níž bylo vše stvořeno, z této energie je utkána tato planeta i všechny ostatní.
IGOR: Děkuju Jiřímu Maria Maškovi za zprostředkování a doporučení této skvělé ženy. A za pomoc při přemluvení k natáčení, protože paní Eva kameru běžně nevyhledává... :-)
POZNÁMKA: vlastní povídání s paní Evou začíná v nahrávce po 13. minutě.

 


PARTNERSKÉ VZTAHY A KARMICKÁ ZATÍŽENÍ – Eva Puklová (domácí rozhovor s Igorem Chaunem, 18. 12. 2014)

Jak pomocí prosby DUŠE požádat o odpuštění? – Jakou úlohu mají ANDĚLÉ? – Je nutná fyzická smrt člověka? – Nová OKÉNKA PŘÍLEŽITOSTÍ v této době. -- Osobní přátelské povídání o základních duchovních zákonitostech s léčitelkou a duchovní učitelkou Evou Puklovou natočil Igor Chaun, u příležitosti přípravy na VÁNOČNÍ GOSCHA SETKÁNÍ 2014. (Videa ze Setkání najdete také na GoschaTV1.)


DUŠE Z DALEKÝCH VESMÍRŮ - Eva Puklová (13. 8. 2013)

Duchovní učitelka a léčitelka hovoří o příchodu nových dětí na Zemi, indigáčků a mimozemšťánků. A jak se učí a pomáhají. A jak s nimi mají rodiče plné ruce práce. - Eva Puklová v rozhovoru s Igorem Chaunem pro GoschaTV1 na Youtube. Samostatný dodatek k nahrávce CESTA LÁSKY.
IGOR: Za zprostředkování tohoto natáčení děkujeme také Jirkovi Maškovi z www.osud.cz. Díky! Protože paní Eva o publicitu jinak nestojí... :-)

Stránky paní Evy, spravované přáteli -- www.transformace.info
 


UČITEL A DUCHOVNÍ EGO - Eva Puklová a Igor Chaun (13. 8. 2013)

Když učitel nalezne skromnost, přichází ta pravá spolupráce... Když váže žáky na sebe a ne na Boha, ubližuje nejen jim, ale i sobě. - UKÁZKA z rozhovoru paní Evy, duchovní učitelky a léčitelky, s Igorem Chaunem. - Celý rozhovor najdete na videokanálu GoschaTV1 na Youtube.


SPRÁVNÝ ČAS DUŠE - Eva Puklová (13. 8. 2013)

Každý člověk má svůj čas, ČAS DUŠE... A nemůžeme mu vnucovat duchovní učení dříve, než k tomu dozraje... - UKÁZKA z rozhovoru paní Evy, duchovní učitelky a léčitelky, s Igorem Chaunem. - Celý rozhovor najdete na videokanálu GoschaTV1 na Youtube.

 


Projekt ČLOVĚK a cesta do světelného LIDSTVÍ – Eva Puklová (ukázka, 21. 12. 2014) 

Ukázka z přednášky duchovní učitelky a léčitelky Evy Puklové na Vánočním Goscha setkání v Praze.
Celé video najdete na https://www.youtube.com/user/GoschaTV1


PŘÍBĚH O LÍPĚ A UNIVERSÁLNÍ KÓD VESMÍRU – Eva Puklová (ukázka, 21. 12. 2014)

Když dokáže člověk otevřít srdce, získá přístup k universálnímu kódu vesmíru, kterým je láska. Všichni jsme vzešli z jednoho Zdroje… Bůh, láska, kosmická energie – jedno jak to nazveme. A máme tu energii každý v sobě. - Ukázka z přednášky duchovní učitelky a léčitelky Evy Puklové na Vánočním Goscha setkání v Praze.
Celé video najdete na https://www.youtube.com/user/GoschaTV1


Partnerské vztahy a KARMICKÁ ZÁTĚŽ – Eva Puklová (ukázka, 21. 12. 2014)

Jak jsou naše vztahy ovlivněny karmicky a jak tyto vztahy vyčistit. - Jak se propojit se svou duší a poprosit ji, abychom dokázali odpustit těm, co nám ublížili, a oni odpustili nám…- Ukázka z přednášky duchovní učitelky a léčitelky Evy Puklové na Vánočním Goscha setkání v Praze.
Celé video najdete na https://www.youtube.com/user/GoschaTV1