Videa ze "Setkání Gošárníků 13"

Setkání se tentokrát konalo 12. - 14. prosince 2014 na brněnské přehradě v elegantním a příjemném hotelu Fontána.


ASTROLOGICKÝ výhled na rok 2015 - Věra Várady

Pozitivní předpovědi na tento rok od známé vědmy a astroložky. Také o duchovních zákonech, o Slovanství a mnohém dalším.


MŮJ ŽIVOT S ČESKÝMI LÉČITELI - Jiří Kuchař

Zajímavé vyprávění muže, který je už několik desítek let v samém středu českých léčitelů, duchovních učitelů, mystiků a esoteriků. Jiří je originální člověk s encyklopedickými znalostmi a fenomenální pamětí. Vydavatel časopisu REGENERACE, spisovatel a sám duchovní hledač i nalézač! - K naší radosti POPRVÉ NA GOŠÁRNĚ! :-)


Úkol roku 2015 - ZASTAVIT SE A NADECHNOUT! - Eva Joachimová a Igor

Rozverný rozhovor s terapeutkou východní medicíny, FENG REN SHUI a astrologie. Zatímco vzadu si zpívají Gošárníci, s Irenkou Noskovou, na závěr pátečního programu… :-) Eva říká: „Zatímco dřevěný kůň roku 2014 nám sotva nechal dýchat… Byl to větrný, dramatický, dynamický a egoistický rok. – Byl téměř problém „přežít“… Rok 2015 je rokem SETKÁNÍ, komunikace, domluvy…“
Neformální rozhovor Igora Chauna a léčitelky a terapeutky východní medicíny, FENG REN SHUI a astrologie. Zatímco vzadu si zpívají Gošárníci, s Irenkou Noskovou… :-) Více o práci Evy Joachimové na https://joachimova.cz/


JAKÉ MÁME ŠANCE V ROCE 2015 - Eva Joachimová

Přátelé, tohle je neskutečně zajímavá přednáška… Pokud chcete v úvodu roku dobít baterky a načerpat inspiraci – DOPORUČUJU! - Nově na GoschaTV1, neboli další zveřejněné video z naší prosincové 13. Gošárny… :-) Je to ukázka z přednášky Evy Joachimové, léčitelky a terapeutky východní medicíny, FENG REN SHUI a astrologie, na 13. Setkání Gošárníků, tentokrát v hotelu Fontána na brněnské přehradě. Více o práci Evy na https://joachimova.cz/


NEČEKANÉ VÝSLEDKY POBYTU VE TMĚ - Vladimír Bohm

Pokud se chcete potkat sami ze sebou, v klidu přehodnotit svůj život, najít vizi či poznat sami sebe v tichu ve tmě a v pokoře, nebo si jen dokonale odpočinout a nerušeně meditovat, tak právě pobyt ve tmě může být pro Vás tou správnou volbou," říká Vladimír.


Jak prakticky naplňovat BOŽÍ LÁSKU - Lucie Ioannah

Přátelé, každé vystoupení Lucie na Gošárně je pro mne krásným zážitkem, a tak se s vámi moc rád dělím, o inspiraci, která přichází přes její slova a duchovní napojení... Děkuju Lucii za její čistotu a pokoru, je mi v tom milým přátelským vzorem... - A jsem moc rád, že na 13. předvánoční Goša setkání mezi nás v neděli odpoledne opět zavítala. DĚKUJEME. LUCIE! :-) - Video obsahuje i závěrečnou společnou meditaci a nečekané vystoupení kukačky Irenky. :-)


O klidném a důstojném ODCHÁZENÍ - Marie Gregorová

Nebojme se hovořit s blízkými o BLÍŽÍCÍ SE SMRTI, říká paní Marie, zakladatelka hospicu pro umírající v Telči… Fáze umírání a jak jimi umírajícího provést…


KDO MÁ ODVAHU, DOSTANE! - kukačka Irenka na SG 13

Malá Goša radost, malé pohlazení úplně na závěr prosincové Gošárny, kdy nečekaně vystoupila kukačka Irenka, která do té doby jen mlčela a na naše aktivity NAKUKOVALA. :-) A protože kdo má ODVAHU A ŘEKNE SI, od Vesmíru DOSTANE, stalo se tak i Irence a dostala krásný DAR od Vesmíru, prostřednictvím Vladimíra - pozvání na pobyt ve tmě, jako posilu na její duchovní cestě... Přiznám se, že tohle byl pro mnohé z nás dojemný okamžik. Malý, lidský, skutečný... Děkuju, děkujeme! :-)


MYSLET SRDCEM a proč - Petr Velechovský (12. 12. 14, Brno)

Jak si neubližovat vlastními myšlenkami. Srdeční čakra jako zesilovač našich myšlenek za účelem prožitku. - Vynikající přednáčka známého terapeuta duše na předvánočním 13. Goša setkání, tentokrát v hotelu Fontána na brněnské přehradě. - Natočil pro vás a zveřejnil spolek GOSCHA.