Besedy a povídání Igora najdete také  ZDE  v seznamu videí IGOR CHAUN na kanálu GoschaTV1 na Youtube (46 videí, 42 hodin).
Na seznam se dostanete také kliknutím na toto jeho úvodní video...

Igor Chaun hovoří ve Fakta Barbory Tachecí - TV Prima (24. 5. 2012) 

O změněných stavech vědomí, ayahuasce, amazonských rituálech, mimozemšťanech a Kongresu 2012. Režisér a duchovní hledač na pozvání obávané moderátorky hovoří o své osobní a duchovní cestě, a o důvodech uspořádání Kongresu 2012 - mimozemská přítomnost na Zemi.


Malý výběr z PŘEDNÁŠEK, BESED A POVÍDÁNÍ Igora Chauna

Duchovní povídání na téma hledání Boha - Láska, naděje, víra, vědění - vzájemná posila, inspirace a naděje.


Igor Chaun - rozhovor o víře a Bohu v Cesty k sobě.

S Alžbětou Šorfovou ve studiu Cesty k sobě 11. 6. 2010. - O spirituální zkušenosti z brazilské Amazonie, o typech mimozemských inteligentních bytostí, o šíři Stvořitelova kosmického díla a mnohem jiném... A místy i velmi s humorem... :-)


Igor Chaun - Cesta duchovního hledání

Veletrh Esoterika 2008. - Přednáška jako apel na víru a nutnost osobního hledání! Velmi otevřené povídání o spirituální životní cestě, zkušenostech, poznání, pochybách i naději. Záznam byl natočen pořádající společností Felicius dne 28.3. 2008.


Igor Chaun - UFO a spirituální zkušenost z Amazonie

Přednáška na festivalu Záhady a tajemno v Chotěboři v květnu 2010. Povídání o UFO - neboli úžasné mnohosti Božského aktu tvoření včetně mimozemských inteligencí a civilizací. A o dobrodružství sebeobjevování s rituálem Santo Daime v brazilské Amazonii.


HVĚZDA LIDSKÉHO RODU - Igor Chaun pro Meduňku (20. 3. 2013)

Přátelé, moc zdravím...! :-) S radostí se s vámi dělím o nově nahrané video. Bylo to neobyčejné setkání a mám z něho radost. Děkuju ještě jednou časopisu Meduňka za pozvání (Věře Keilové a Iloně Manolevské) a všem, kteří dorazili a podíleli se na inspirativní báječné atmosféře. ... Nazval bych to asi povídáním o pozoruhodném zázraku lidského života a jeho souvislostech s vesmírnými - přírodními - zákony. Jednalo se o setkání v rámci cyklu časopisu Meduňka v pražském hotelu Ramada, hovořili jsme o duchovní cestě, o strachu, radosti, lásce a naději. Moderovala Mgr. Věra Keilová.Díky, Igor


RŮZNÉ ZPŮSOBY DUCHOVNÍHO HLEDÁNÍ - Igor Chaun (Karviná, 16. 3. 2013)

Vyprávění režiséra a duchovního hledače (a nalézače :-) o vlastní životní cestě a poznání. Na 15. ročníku ezoterického festivalu CESTA K HARMONII v Karviné...


Igor Chaun: POHÁDKA O UŽASLÉM IGOROVI (beseda Písek, 22.9.2011)

O rozšířeném stavu vědomí, o tajemství a kouzlu Stvořitelova vesmíru, o tušeném smyslu života, o naději, o cestě k poznání, o lásce jako cestě k moudrosti, a taky o životě samém. Spirituální zkušenost z Amazonie. Povídání režiséra Igora Chauna na pozvání Filipa Štojdla, faráře Církve čsl. husitské, v Husově sboru v Písku.


Igor Chaun: O ŽIVOTĚ, SMRTI, VÍŘE A NADĚJI (Karlovy Vary, 26. 11. 2011)

Naléhavé i inspirativní povídání režiséra a hledače Igora Chauna na besedě ve Varech. Součástí večera byla projekce jeho filmů OTEC, MATKA A JÁ; KLENOT SKUTEČNÉ MOUDROSTI, GEN: Stanislav Grof a SKUTEČNÝ SVĚT?


IGOR CHAUN: Vnímejme symboly a indicie! (závěr na Esoterice 2007)

Máme bytosti, které nám pomáhají! Lze naslouchat, lze se jich ptát! Žádná situace není bezvýchodná. - Závěr přednášky režiséra Igora Chauna na festivalu Esoterika 2007, pořádaném společností Felicius každoročně na pražském Výstavišti. - Igor Chaun hovořil o spirituálních zkušenostech z pobytu v brazilské Amazonii a z tamních posvátných rituálů.


Igor Chaun - O ZÁZRAKU LIDSKÉHO ŽIVOTA (kostel Hlinsko 26.5. 2011)

Záznam povídání v kostele ve Hlinsku na pozvání kamaráda Rudy Špačka, kněze církve Československé husitské, a hlavně dobrého člověka. (Mimo jiné „Machr přes klavír!") -- Naléhavé vyprávění o duchovní zkušenosti režiséra a hledače Igora Chauna. Apel na společnou naději, sdílení a inspiraci.


Igor Chaun: CHANNELING A JAK POZNAT SPRÁVNÉHO DUCHOVNÍHO UČITELE (Liberec, 11.6. 2011)

„Jsme hladoví a lační po novém duchovním poznání! Církve jako prostředníci nám už nestačí!" - Inspirativní a pozitivní vyprávění režiséra a hledače Igora Chauna na Esoterickém festivalu v Liberci. O vesmíru, andělích a archandělích, o potřebě obnovení schopnosti přímého kontaktu s vyššími světy, o zážitcích a duchovní zkušenosti z brazilské Amazonie, o kráse a šíři Stvořitelova díla, které zahrnuje bezpočet dalších mimozemských civilizací... O probouzení dávných vědomostí, které aktivují nové možnosti v našem vědomí. O channelingu a jak poznat správného duchovního učitele...


Igor Chaun - CHVĚNÍ A TUŠENÍ NOVÉ DOBY (Chotěboř, 28.5.2011)

Povídání režiséra a hledače na Festivalu záhad a tajemna v Chotěboři. O jemných signálech nové doby, o tom, jak je nepropást, a o tom, jak přitom nepadnout a nerozkolísat se. Protože by to byla jen ztráta času... A do cíle stejně musíme dojít...


Igor Chaun - SETKÁNÍ V NESMĚNI: O životě a duchovní cestě, 28. 5. 2011

IGOR: V tu sobotu byla dvě povídání: v Chotěboři ráno a pak přejezd na Šumavu, toto večerní povídání v Nesměni, ale ne na statku u Lídy Chřásťanské (tam jsme se na chvíli stavili a bylo to krásné, díky!), byla to jiná pravidelná tam akce, v budově staré školy. A sice 4. ročník Festivalu přátel duchovních cest, pořádáno milou Janou Soukupovou. Nejdřív to bylo překvapivě humorné, dokonce se divačka Jana vmísila do přednášky a na chvíli to skvěle převzala, a pak, bylo to moc silné, uprostřed, když jsem mluvil o Archandělovi, jsme patrně dostali "návštěvu", nemohl jsem mluvit, začali jsme se spontánně modlit a meditovat, bylo tam něco s námi, velkého, krásného a ochranného, někteří jsme plakali. Bylo to velké tajemství a velká Krása. Děkuju...


Igor Chaun: AMAZONIE, AYAHUASCA A PARALELNÍ SVĚTY - Liberec, 21.10. 2011

Přednáška režiséra a duchovního hledače Igora Chauna v přátelské atmosféře sálu v Lidových sadech v Liberci...


IGOR CHAUN v diskusi NOVÉ DIMENZE na Esoterika 2011 (sestřih)

UFO a nové dimenze našeho chápání, takové bylo téma panelové diskuse večer 9.4.2011 na Veletrhu Esoterika na pražském Výstavišti. - Tento sestřih obsahuje úvodní představení účastníků a sestřih následných vstupů režiséra Igora Chauna, hovořícího o své zkušenosti s daným tématem, převážně na základě duchovních zážitků z brazilské Amazonie.
Celá diskuse je ke shlédnutí na www.cestyksobe.cz