Igor Chaun o šíři Stvořitelova díla, UFO a Amazonii (pozvánka na Kongres 2012)

Krátké vystoupení na festivalu Esoterika (21.4.2012). O duchovní zkušenosti z Amazonie. Propagace a vysvětlení kongresu „2012 A MIMOZEMSKÁ PŘÍTOMNOST NA ZEMI". 
www.kongres2012,  cz www.goscha.cz www, exopolitika.cz


 

Igor Chaun: TO TENHLE ŽIVOT JE TEN ZA ODMĚNU! (ukázka, Esoterika, 20.4.2012)

Ukázka z přednášky Igora Chauna a Karla Rašína na Veletrhu Esoterika s názvem UFO, SPIRITUALITA A ČESKÁ EXOPOLITIKA. Celá přednáška na GoschaTV4.


 

Igor Chaun: VŠE, CO ZAŽÍVÁME, JE NA CESTĚ K BOHU (ukázka, Esoterika, 20.4.2012)

Ukázka z přednášky Igora Chauna a Karla Rašína na Veletrhu Esoterika s názvem UFO, SPIRITUALITA A ČESKÁ EXOPOLITIKA. Celá přednáška na GoschaTV4.
www.kongres.2012.cz www.vstupenkov.cz www.goscha.cz


 

VĚŘÍME, ŽE NEJSME SAMI! - UFO Kongres 2012 (11.-13.5., Praha)

Pozvánka na mezinárodní kongres „2012 A MIMOZEMSKÁ PŘÍTOMNOST NA ZEMI". Lahůdka pro všechny, kteří se zajímají o alternativní možnost vývoje lidstva a o to, co v učebnicích zatím není! - Tři dny naplněné informacemi a sdílením pro každého, koho zajímají argumenty renomovaných vědců a badatelů, připouštějících přítomnost mimozemšťanů na Zemi, a jejich případného kontaktu jak se světovými vládami, tak s množstvím osobních kontaktérů, citlivců a prostých lidských bytostí, stejně jako s šamany domorodých kultur, například v odlehlých oblastech v Peru... Pořadatelé akce věří, že jistým způsobem už možná opravdu „jsou mezi námi", že nejsou nepřátelští, ale laskavě čekají, až se probudí NAŠE POVĚDOMÍ O KOSMICKÉ RODINĚ LÁSKY A POROZUMĚNÍ, do níž z vůle a z díla 


 

Karel Rašín - UFO a kosmické vědomí - pozvání na Kongres 2012

Rozhovor Karla s Igorem Chaunem o výběru zahraničních hostů na Kongres „2012 a mimozemská přítomnost na Zemi", o české exopolitice, únosech do UFO, lásce, astrologii a tak podobně. -- Zajímavá i humorná pozvánka na Kongres 2012 v Praze, pořádaný občanským sdružením Goscha 11.-13.5. 2012. ...


 

Bezdomovkyně Jarka a ucelená teorie o pankosmické spermii!

Z ankety Igora Chauna mezi pražskými chodci, zda věří na mimozemský život a inteligenci ve vesmíru. Bezdomovkyně Jarka v Zítkových sadech u Palackého náměstí ... poněkud vyvede Igora z klidu... :-)
Pozvánka na pražský mezinárodní kongres „2012 a mimozemská přítomnost na Zemi" ve dnech 11. - 13. 5. 2012. 


 

Věříte na UFO? - Jsme ve Vesmíru sami? (anketa v pražských ulicích)

Humorná pozvánka na Kongres 2012. Vážné i nevážné odpovědi pražských chodců na otázky Igora Chauna, zda člověkem končí Stvořitelova škála stvoření - inteligentních bytostí ve vesmíru. - Pozvánka na pražský mezinárodní kongres „2012 a mimozemská přítomnost na Zemi" ve dnec 11. - 13. 5. 2012.


 

Viliam Poltikovič a Igor Chaun ve FILM 2012 - MIMOZEMŠŤANÉ a film UČITELÉ Z HVĚZD

Povídání v pořadu ČT o mimozemšťanech, o novém paradigmatu a nových energiích, a o Viliamově filmu UČITELÉ Z HVĚZD.


 

Igor Chaun v TV Metropol na 1.máje 2012 (o OPTIMISMU a Kongresu 2012)

Igor Chaun v pořadu Pražení TV Metropol. Humorné povídání s moderátorem Luďkem o potřebě optimismu a trocha prvomájového čarování k tomu. :-)


 

Igor Chaun hovoří ve Fakta Barbory Tachecí - TV Prima (24. 5. 2012)

O změněných stavech vědomí, ayahuasce, amazonských rituálech, mimozemšťanech a Kongresu 2012. Režisér a duchovní hledač na pozvání obávané moderátorky hovoří o své osobní a duchovní cestě, a o důvodech uspořádání Kongresu 2012 - mimozemská přítomnost na Zemi.