Kateřina KARAIMI Motyčková - Goša přednášky a besedy

 


NOVOROČNÍ GOSCHA SETKÁNÍ V BRNĚ - Karaimi, Vláďa Bohm a Igor Chaun (14. 1. 2015) 

Druhá část večera, ve které Vláďa Bohm hovoří o pokoře na duchovní cestě, o pobytu ve tmě a praktickém duchovním žití. Karaimi hovoří na téma Z NEBE NA ZEM, o nalezení své vlastní lidské jedinečnosti, která vykvete ze stavu pokory. – Následuje beseda s diváky a odpovědi na dotazy z publika. – Novoroční Goša setkání se konalo v KD Rubín v Brně a všem děkujeme za krásnou a inspirativní společnou atmosféru.


JAK VNÍMAT A ŽÍT OPRAVDU SRDCEM? - Karaimi a Igor Chaun - Novoroční Goscha Brno - 14. 1. 2015

gor Chaun a Karaimi Motyčková odpovídají v besedě s diváky na možná nejdůležitější, nejkrásnější i nejsložitější otázku, totiž JAK ŽÍT SRDCEM? – Mladý muž se zeptal při závěrečné besedě: „Jak to udělat, abychom informace, které slyšíme a vstřebáváme, jsme aplikovali NE HLAVOU, ALE SRDCEM? Aby naše konání vycházelo opravdu ze srdce…?“ A takhle jsme s Karaimi odpověděli… - Karaimi dokázala prostými slovy vyjádřit tak křehké věci, jako je vztah rozumu a srdce, a kdy se řídit jedním a kdy druhým. Téměř mne tím dojala. A proto jsem střihnul toto malé osmiminutové video, jako ukázku z našeho Novoročního Goscha setkání v Brně. Celý záznam najdete na GoschaTV1 na Youtube.


LÁSKA A SPOJENÍ MUŽE A ŽENY - Karaimi - část 3. BESEDA (Vánoční setkání 2014) 

Přednáška, meditace a beseda (otázky a odpovědi) u příležitosti ZIMNÍHO SLUNOVRATU 2014. Kateřina KARAIMI Motyčková je kněžka, léčitelka a duchovní učitelka. Setkání se konalo 22. 12. 2014 ve vyprodaném divadle Palace na Václavském náměstí v Praze. Pro GoschaTV zaznamenala Veronika, David a Igor, spolek Goscha. – Další části večera (1/3 – PŘEDNÁŠKA NAŠE DUŠE VÍ a 2/3 - SLUNOVRATOVÁ MEDITACE) také najdete na GoschaTV1 na Youtube.


SLUNOVRATOVÁ MEDITACE - Karaimi - část 2. (Vánoční setkání 2014)

Přednáška, meditace a beseda (otázky a odpovědi) u příležitosti ZIMNÍHO SLUNOVRATU 2014. Kateřina KARAIMI Motyčková je kněžka, léčitelka a duchovní učitelka. Setkání se konalo 22. 12. 2014 ve vyprodaném divadle Palace na Václavském náměstí v Praze. Pro GoschaTV zaznamenala Veronika, David a Igor, spolek Goscha. – Další části večera (1/3 - PŘEDNÁŠKA - NAŠE DUŠE VÍ a 3/3 - OTÁZKY A ODPOVĚDI) také najdete na GoschaTV1 na Youtube.

 


NAŠE DUŠE VÍ - Karaimi - část 1. PŘEDNÁŠKA (Vánoční setkání 2014)

Přednáška, meditace a beseda (otázky a odpovědi) u příležitosti ZIMNÍHO SLUNOVRATU 2014. Kateřina KARAIMI Motyčková je kněžka, léčitelka a duchovní učitelka. Setkání se konalo 22. 12. 2014 ve vyprodaném divadle Palace na Václavském náměstí v Praze. Pro GoschaTV zaznamenala Veronika, David a Igor – spolek Goscha. – Další části večera (2/3 - SLUNOVRATOVÁ MEDITACE a 3/3 - OTÁZKY A ODPOVĚDI) najdete také na GoschaTV1 na Youtube.
Více o aktivitách Karaimi na https://www.haluzice.cz/


POZVÁNÍ DO OTEVŘENÉHO SRDCE – Karaimi (GOSCHA VÁNOCE, Praha 21. 12. 2014) 

Vystoupení Karaimi, kněžky, léčitelky a duchovní učitelky, na VÁNOČNÍM GOSCHA SETKÁNÍ v Praze. Video obsahuje také řízenou meditaci. – Zveřejněno na Hod Boží Vánoční 2014.

 


BOŽE, JÁ DÝCHÁM! - Kateřina Karaimi Motyčková (SG2 - 18. 5. 2012)

Úvod Rudy na Setkání Gošárníků 2 v Chotěboři a přednáška otevřeného srdce a vnímání Kateřiny Karaimi Motyčkové. ... Děkujeme, Kačenko...

 


LÁSKA, aneb když mozek sestupuje do srdce (Karaimi Motyčková, 13. 12. 2012)

Úžasné povídání Karaimi, která je hostem Gábiny Filippi v rámci jejího Léčivého divadla. Po představení Chlapec, který viděl pravdu

 


PROSTOR PRO BOŽÍ ŘÁD (na návštěvě u Karaimi, Haluzice, 4. 1. 2013)

Na přátelské návštěvě u Karaimi a Viktora Motyčkových, v místě budování jejich duchovního DOMOVA pro sebe, své přátele, a jako přirozeného svobodného prostoru pro Boží řád...
IGOR: Jsem velmi rád, že po mnoha povídáních s Karaimi, natočených i převzatých, jsme teď měli možnost poznat ji i s rodinou přímo na jejich jedinečném místě v jihomoravských Haluzicích, kde budují nádherný svobodný duchovní domov. Návštěva a povídání mě osobně nadchly a naplnily radostí a novou chutí i porozuměním pro život a další osobní i práci... Děkuju, Kačenko, děkuju, milá Karaimi... :-) A děkuju Mirce za zprostředkování a taky ostatním milým spolunávštěvníkům. :-) Věřím, že video tak zapůsobí i na vás...


OTEVÍRÁNÍ SRDCE - Kateřina Karaimi Motyčková (5. 3. 2013)

O změnách po roce 2012, otevírání našich srdcí a o probíhající transformaci hovoří opět úchvatně Karaimi - na pozvání Radky Volhejnové v její Glamour Academy v Praze. Natočil Igor Chaun pro GoschaTV.

 


SÍLA, KTERÁ NÁS STVOŘILA - Karaimi Motyčková (ukázka přednášky 5. 12. 2012)

Aneb o aktuálním transformačním dění. O úloze naděje a lásky. „Nedávejte pozornost žádným blbostem!" Ukázka z večerních workshopů s Karaimi, na kterých dále pracuje s léčebnou meditací, s posvátným ženstvím a s energiemi Svatého Grálu a Marie Magdaleny. Toto je pouze část přednášky...

 


DOBA PRAVDY, DOBA ZÁZRAKŮ - Kateřina KARAIMI Motyčková, SG 10, 26. 4. 2014

Lidsky dojemné a působivé vyprávění o zázraku života a vymezeném čase jednoho lidského života, který na jeho realizaci máme... Apel na plný život v Pravdě a na odvahu k přijetí duchovních Pravd, které už známe, cítíme nebo tušíme... - Karaimi opět na Setkání Gošárníků v Chotěboři, tentokrát už desátém... - Moderuje Igor Chaun.


Stát se skutečným ČLOVĚKEM - Kateřina KARAIMI Motyčková, 26. 11. 2011

Krásné spontánní povídání Karaimi na téma, co máme dělat, abychom se stali opět šťastnými a silnými lidm. Vystoupení, určené všem hledajícím, těm kurážným duším, které našly odvahu, aby vystoupily z davu a nalezly svou vlastní cestu domů, k autentickému životu.