Setkání Gošárníků 1 - jasnovidná Lenka Vodvárková

Tok pozitivní energie, zkušenosti i zemitosti v podání moudré ženy, vědmy a jasnovidky, paní Lenky Vodvárkové z Hlinska. Beseda se odehrála na Setkání Gošárníků v Chotěboři. 


Setkání Gošárníků 1 - přednáška PETRA DOSTÁLA a beseda o Ježíšovi

Odvážná, dynamická a místy kontroverzní přednáška Petra Dostála, který se zabývá duchovními filozofiemi a sám sebe označuje za „člověka na duchovní stezce". „SETKÁNÍ GOŠÁRNÍKŮ" bylo pořádáno a moderovanáno režisérem a duchovním hledačem Igorem Chaunem v Chotěboři 24.-26. 2. 2012. 


Setkání Gošárníků 1 - beseda s Viliamem Poltikovičem

O kácení Amazonského pralesa, vyvražďování Indiánů, snaze pomoci - i o vlastní duchovní cestě a zkušenostech hovoří dokumentarista, cestovatel a mystik Viliam Poltikovič. Beseda se odehrála po projekci ukázky z dokumentu Maestra Ayahuasca na Setkání Gošárníků v areálu Geofond v Chotěboři.


Setkání Gošárníků 1 - VLASTA MAREK: Mužskoženská nedorozumění!

Vtipná a životními postřehy prošpikovaná přednáška muzikanta a filozofa Vlasty Marka na odvěké téma soužití muže a ženy. A také o porodech a dětech a mateřství a o duchovním ŽIVOTĚ vůbec. - Akce proběhla v rámci „Setkání Gošárníků", spontání to prvé velké akci přátel, diváků a příznivců videokanálů režiséra Igora Chauna na Youtube.


Setkání Gošárníků 1 - modlitby, píseň a loučení

Možná nejhezčí video z celého „Setkání Gošárníků"! - Dojemné zakončení víkendu, který organizoval a moderoval režisér a duchovní hledač IGOR CHAUN. Zazní MODLITBY K JEŽÍŠOVI mystičky Boženky Cibulkové v procítěném podání Rudy Špačka, jinak kněze Církve čs. husitské, pak společně zpívaná píseň JÁ ZPÍVÁM TADY NA ZEMI, pocházející z amazonského pralesního rituálu Santo Daime, pak se konala velmi silná závěrečná meditace, kterou ovšem kamera moudře nenatáčí, a poté nastává dlouhé a vroucí loučení. ... Tento sestřih obsahuje i krátké rozhovory s účastníky, kteří hovoří o svých pocitech. Tyto záběry točil a otázky kladl Honza - mladý student FAMU, hovoří i s přednášejícím Vlastou Markem, jasnovidnou paní Vodvárkovou a dalšími.