ČERVENÁ KARTA - thriller z TV cyklu Černí andělé

Režie: Igor Chaun. -- Film spojuje prvky detektivního thrilleru s tématem duchovního hledání.
Bohatý podnikatel Bárta, ředitel soukromého rádia, má autonehodu, která náhle přeruší vyčerpávající kolotoč jeho života. Vzápětí se mu hroutí jedna životní jistota po druhé. Uvědomí si, že byl klamán, a především, že klamal sám sebe. Otevře své srdce a začne napravovat předešlé chyby, své sobectví. Rozdává peníze -- to se ovšem nelíbí jeho mladé manželce a jejímu milenci, fotbalistovi Kríglovi... Před naším hrdinou se otevírá dilema. Má uposlechnout nového cítění a spiklencům odpustit, anebo zvítězí jeho stará zloba a on se pomstí?

HRAJÍ: Ladislav Frej (Bárta), Gabriella Filipp (Ivana), Ondřej Vetchý
(Krígl), Karel Dobrý (Panenka), Svatopluk Matyáš (guru), Jiří Hálek
(psychiatr), Lenka Termerová (sekretářka)

Film byl natočen v rámci televizního cyklu Černí andělé v roce 2001, na kterém se podíleli různí režiséři (Juraz Herz, Filip Renč, Zuzana Zemanová ad.).


Pavel Liška jako Hliník - Pošta pro tebe, SILVESTR 2007

Režie: Igor Chaun - Zdeněk Srstka hledá spolužáka, ale Hliník se odstěhoval do Humpolce! - Silvestrovská parodie zábavné reality show Ester Janečkové.


ŠŤASTNÍ SEBEVRAZI (ukázka z filmu), režie Igor Chaun, 2003

Komedie o tom, že to v životě nikdy nemáme vzdávat! Protože nevíme, co pro nás má osud ještě nachystáno!!! ... Herecký koncert předvádí Veronika Freimanová, Miroslav Táborský a skvělý Michal Pavlata v trojroli „anděla-zachránce"...


MALÉ VELKÉ GATĚ - ukázka z filmu

Ukázka z filmu režiséra Igora Chauna MALÉ VELKÉ GATĚ, natočeného pro ČT v roce 2006. Příběh notorického žárlivce, ale především vzpomínka na Vladimíra Dlouhého coby skvělého herce a člověka. ... Dále hrají Nela Boudová, Jaromír Dulava, Jaroslav Kepka.