Živý rozhovor, sdílení a INFORMACE o všech aktivitách GOSCHA probíhají současně

na FACEBOOK Igora Chauna. - Navštivte náš hlavní YOUTUBE KANÁL GOSCHATV1

 

 


Kontaktujte nás


Svůj KOMENTÁŘ nebo DOTAZ na GOSCHA aktivity můžete vložit také přímo SEM! Děkujeme!

Datum: 25.04.2022

Vložil: ivan stránský

Titulek: kam jdeme

Mezinárodní politika...a lidské životy. Německo i Francie v minulém volebním období se uvázali v green dealu Rusku na jejich plyn, věříce, že Putin jim plyn rád dá, když mu zaplatí. A že Eura velmi potřebuje. Uvěřili, že je v situaci, kdy mu nic jiného nezbývá. Prostě jako že má holý zadek. Nechápali, že právě toto je ta vosina, ta potupa, kdy "světové velmoc" Rusko musí odevzdat rodinné stříbro aby mohlo žít, místo toho aby vládlo těm, nad kterými vyhrálo velkou vlasteneckou válku, tedy poraženeckým státům. Navíc podle jejich doktríny jim patří východní Evropa, podle dohod uzavřených s "vítěznými mocnostmi". To, že tomu tak není pokládají za smrtelnou urážku a podvod na jejich samoděržaví. Nutkavý pocit, že spolčení poražených si myslí, že si toto všechno nechají (Rusko) jen tak líbit. To by tak hrálo, aby veliké Rusko nemělo první housle. Dneska plyn a ropu, zítra třeba i půdu a stát. Proto je nutné těm západním salátům ukázat, že ruský bohatýr se nenechá urážet jako někdo, co kouká hladově přes plot na bohatší sousedy, co se cpou na jeho účet. To tedy ne! Zatracení neřádi, nebudou si z nás dělat dojnou krávu!

ivan STRÁNSKÝ
např. Linked IN

Odpovědět

—————

Datum: 25.04.2022

Vložil: ivan stránský

Titulek: Re: kam jdemeVíce zde: https://www.goscha.cz/napiste-nam/

Odpovědět

—————

Datum: 01.10.2021

Vložil: Chiara

Titulek: Ze života dnešních dní

V době nejtvrdších "proticovidových" lockdownů jsme se s manželkou (je nám kolem 60), při dodržování všech povinných opatření, nakazili COVIDem. Léčili jsme se sami, dle doporučení námi vybraných odborníků (uvedených na oficiálních seznamech dezinformátorů) např. pana doktora Berana. Já si nechal navíc preventivně, "po telefonu" (tak se u nás ordinovalo), předepsat, ve druhé fázi nemoci, antibiotika. Všechny antigenní testy (různého typu a výrobce) provedené v půběhu nemoci byly negativní. Nebyla to chřipečka, byla to docela ošklivá chřipka, která nás vyřadila téměř na dva měsíce z jakékoli práce - z placení sociálního a zdravotního pojištění bohužel ne. Jsme zdraví, bez zjevných následků a laboratorní testy ukázaly u obou vysoké protilátky. Nestali jsme se součástí vakcinačního šílenství, nepodlehli jsme ani systematickému šíření oficiálních bludů a strachu. Teď nám nejvyšší volený zástupce českých lékařů vzkazuje, že do konce roku zemřeme a doporučuje lékařům nás "hodit přes palubu".
Před několika dny jsme jeli stovky kilometrů do jednoho velkého zdravotnického zařízení. Jeli jsme za matkou, které je 92 let. Není očkovaná a umírá na srdeční nedostatečnost. Aby nás (s vysokými laboratorně potvrzenými protilátkami) k matce pustili (nemaje certifikáty, QR kódy, pasy, tečky…), museli jsme na místě koupit a na chodbě si udělat antigenní samotesty. Na pokoji nás upozornili, že paní, kašlající na vedlejší posteli, má COVID. Mezi postelemi visel malý hadrový závěs. O co tady jde, přátelé, zvažte sami.

Odpovědět

—————

Datum: 24.04.2021

Vložil: Tukan

Titulek: Vkládání videí

Dobrý den pane Chaun, vyprdněte se na Youtobe, zkuste Vaše videa vkládat na různé portály (rumble, odysee, uložto apod.). Nebo lépe, jelikož jsou videa Vaše vlastnictví, vkládejte je na svoji internetovou stránku. Víc zdrojů, menší riziko, že přijdete o všechno...

Odpovědět

—————

Datum: 26.04.2021

Vložil: Y

Titulek: Re: Vkládání videí

GoschaTV1 oBNOVENO

Odpovědět

—————

Datum: 22.04.2021

Vložil: Magdalena

Titulek: láska

Milý Igore, děkuji za Vaše krásná vide, povídání. Jsem na stejné notě jako Vy takže další slova jsou zbytečná. My víme:-)) o čem je řeč.

Odpovědět

—————

Datum: 11.03.2021

Vložil: Jarda

Titulek: Vtip

Bača si opravuje svoji ohrádku s ovcemi, okolo jde farář a pozdraví, Dobry deň! Ááá Dobry deň, kolego! Prepačte, ale aký som já váš kolega? Ja su farár, vy ste bača?! Hahaha, to nevadííí?! Oba dvaja jebeme svoje ovečký!!!

Odpovědět

—————

Datum: 11.03.2021

Vložil: Jarda

Titulek: Co na to říct!

Závist? Co mám závidět? Že si lehne s kurvou k dceři do postele a ještě jí namlátí? Že parazituje na slabomyslných bláznech? Že odvádíte majetky podvodníkům? Že je amorální lidská žumpa? V tom případě, ano, závidím! S člověkem který zná jenom svaté písmo a jen slepě parafrázuje bláboly z ní, myslíte, že si můžem bez té vaší závisti pokecat třeba o fotbale, aby v tom rozhovoru nebyla každá druhá věta, že záleží na hospodinovi?! Myslím že vy z těch blábolů už nevidíte nic jiného! Jednou jsem dělal s člověkem, který podle mne fetoval, choval se lidsky špatně, asi i kradl co jsem tak pochopil! K nám už nastoupil jako novej člověk a pořád každýmu ryl do hlavy ňáký svoje hovna z bible! A dali ho ke mě do vozu! Musel jsem s ním jezdit! Takovej smrad jsem v životě z člověka nezažil a zakázal jsem mu mluvit, jen dělat mohl! To víte že jsem dal po měsíci výpověď, jinak bych ho za jízdy vyhodil z auta ven a šel se zchladit! To nešlo, i když jsem se první týden snažil! Kolik vás je takovýchto kokotů? Já jsem úplně v pohodě, vy jako tupci jste mi u prdele, ale Chauni mi vaděj! Bolševici mi vaděj! Zmrdi vychcaný mi vaděj! Nejvíc však podvodníci! Myslíte, když Chaun řekne, jste mi u píči, jen sypejte prachy abych mohl obcovat ve Varech, že mu je dáte? To je podobný jako nákup prodej! Budu prodávat třeba víno! Myslíte, když tomu vínu napálím nízkou cenu a napíšu na lahev: Nepoživatelné, odporné a opravdu hnusné víno s rizikem průjmů a křečí v tom lepším případě! Na hlupáky jako jste vy vždy stačila vlídná slova beze smyslu! Myslíte, že si ho někdo někdy koupí! Já vím co je pomoc druhým, moc dobře to vím, ale když ten debil přistoupil ke staré umírající paní, která už nebyla moc při smyslech a celý život byla zapřísáhlá ateistka, a takovej imbecil co se mnou jezdil, jí nablil takový hovna až začala totálně bláznit, že museli mladí zavolat policii a toho dementa nechat vyvézt! Zkoušel to celou dobu, nakonec mu bylo zděleno, buď se na to vyser nebo půjdeš zpátky na pracák! Křesťan, žádnej jehovista! A když vám řeknu, že mne lidé milovali, v životě jsem na ně neudělal levou, chcete se ještě bavit o závisti, vy úplně blbá osobo?!

Odpovědět

—————

Datum: 11.03.2021

Vložil: Jarda

Titulek: Re: Co na to říct!

Možná nemám to co on, nevím co má a je mi to jedno kolik toho má z milodarů od tupých, ale já se můžu narozdíl od něj hrdě narovnat, kdežto on to udělá bez páteře! Stačilo mi jedno video, vyznám se v lidech skoro okamžitě! Když vás baví nechat si srát na hlavu a ještě se vám směje co jste to za blbce, tak koneckonců, proč ne?! Jednou budete litovat, ale to pak zase bude nářků, jak je ten život nespravedlivý a proč zrovna mne takový osud postihl.. Ale to je tisíce let stejný problém!

Odpovědět

—————

Datum: 06.02.2021

Vložil: 1

Titulek: 1

1

Odpovědět

—————

Datum: 06.02.2021

Vložil: 1

Titulek: 1

1

Odpovědět

—————

Datum: 06.02.2021

Vložil: 1

Titulek: 1

1

Odpovědět

—————

Datum: 06.02.2021

Vložil: 1

Titulek: 1

1

Odpovědět

—————

Datum: 06.02.2021

Vložil: 1

Titulek: 1"'`--

1

Odpovědět

—————

Datum: 06.02.2021

Vložil: 1"'`--

Titulek: 1

1

Odpovědět

—————

Datum: 03.01.2021

Vložil: ET

Titulek: Odvrácená strana Pluta

Chaun vám už přistavil vesmírný koráb, tak proč nenastupujete, cvoci? Řídit ho má prý Dušek! Konec světa se blíží a vaše duše budou souzeny a ti nejhorší z vás skončí na věky trháni v černé díře! Ještě je pár míst volných, tak japato už nejste ve frontě?!

Odpovědět

—————

Datum: 06.02.2021

Vložil: 1

Titulek: Re: Odvrácená strana Pluta"'`--

1

Odpovědět

—————

Datum: 30.12.2020

Vložil: Martin

Titulek: buh

Tvurce tu je, a da se dokazat i matematicky :) krome toho ze je videt prakticky ve vsem :))

Odpovědět

—————

Datum: 30.12.2020

Vložil: Martin

Titulek: 7

Igore, pokud opravdu hledas pravdu, musis dojit k 7 hlavnim hrichum, sedmi demonum....Proc bohati chteji stale vic? Proc se pary podvadeji? Proc spolu souperime, jsem vztekli? Proc si zavidime? Proc jsme zavysli na navykovych latkach? Proc jsme lini fyzicky i dusevne? Toto jsou skutecne pravdy, nikoli relativni....clovek je na zemi a musi bojovat s temito 7 demony...pokud ne, dostava se do problemu... Ten Dolak ma problem s pychou, zavisti a vztekem

Odpovědět

—————

Datum: 01.01.2021

Vložil: Zorka

Titulek: Re: 7

Můj názor: Pokud Martine žijete v přesvědčení, že jsme se na Zemi zrodili, abychom "bojovali" s démony (zkuste si nejprve odpovědět - kdo je asi poslal?), tak máte svoji Pravdu, tu jste si zvolil a tu taky žijete. Je mi líto, že chcete slále víc, jste podváděn (nebo podvádíte?), jste vzteklý ... stále mluvíte o SVÝCH pravdách, když svět takto vidíte... Vy sám rozhodujete o tom, na CO upínáte svoji pozornost, svoje myšlenky, co ŽIJETE, s kým ŽIJETE a proč ŽIJETE. Na tyto otázky hledejte odpovědi... Spousta lidí vidí svět úplně jinak, protože už našli odpovědi na svoje otázky. Přeji hodně štěstí.

Odpovědět

—————

Kontakt

GOSCHA spolek

Pukšice 16
Uhelná Příbram
582 82 Golčův Jeníkov
IČO: 22769056
DIČ: CZ22769056


Igor Chaun
David Borůvka
Ivana Vitáková
Šárka Hudečková
Děkujeme, že přicházíte
nabrat inspiraci a posilu!