Živý rozhovor, sdílení a INFORMACE o všech aktivitách GOSCHA probíhají současně

na FACEBOOK Igora Chauna. - Navštivte náš hlavní YOUTUBE KANÁL GOSCHATV1

 

 


Kontaktujte nás


Svůj KOMENTÁŘ nebo DOTAZ na GOSCHA aktivity můžete vložit také přímo SEM! Děkujeme!

Datum: 31.12.2017

Vložil: Jana Vladěna

Titulek: ohlas

Igore, na okamžik se zviditelním, abych Vám mohla napsat a poděkovat za Vaše videa na Goscha TV (jdem s Chaunem, a proč ne ?, další skvělý český fór :-)), zejména za to poslední shlédnuté, Smrt, naděje a znovuzrození. Ne poprvé nacházím velmi podobné momenty svého a Vašeho života, tak jak o něm vyprávíte (ačkoliv mou nejsilnější drogou zůstává vlastní slivovice - duch švestky). Během jednoho roku mi zemřeli oba rodiče, a měla jsem podobné vjemy, o jakých jste mluvil (tudíž je zde cosi univerzálního, co lze zachytit i necvičeným vědomím; díky Bohu). Jsem ráda, že mluvíte i o těch "makabrózních detailecch", mám to podobně, zatímco zbytek rodiny ne. Díky Vám se v tom necítím úplně sama.
Ještě slovo k prezidentování. Byl byste skvělý "desátý muž", jděte do toho, lepší duchovní cvičení si neumím představit. Ale proboha, nevžijte se do představy, že opravdu chcete být prezident. Co je božího bohu, co je císařovo, císaři. Nemyslím, že patříte císaři. .
A hodně štěstí na cestě.

Odpovědět

—————

Datum: 26.12.2017

Vložil: Juraj

Titulek: Než sa zbláznim

Zdravým.Volám sa Juraj a mám 24 rokou.Viete ludia je to asi šialené a vysvetlit to nedokážem.Ked som ešte malý chlapec bol som mooooooc dobrý a súcitný.Veril som každému a trošku s hlavou v oblakoch.Postupom času sa moj charakter menil a začal som milovat prírodu a zvieratá ale hlavne som začal vihladávat samotu.Komunikácia s ludmi vždy viústila k výmene názorou a samozrejme ku konfliktu.Potom asi v 18 rokoch na mna prišlo obdobie ktoré ma trošku zmenilo a ukludnilo.Začal som sa zaujímat o duchovné veci a dušu a energie okolo nás.Probém je však v tom že začínam vidiet,počut ale hlavne cítit zrejme veci ktoré neexistujú.Najsilnejsie to je v lese neviem prečo.Ked zavrem oči tak akoby mi v momente niečo vrazilo oči až dozadu do hlavy a priestor sa roztahoval.V tom momente sa cítim úplne super.Trošku som sa ale zalakol ked som začal vdiet svetielkovat moje ruky.Najprv to bolo iba niečo patrné,teraz to vidím na ludoch okolo seba.A čím viac sa nedívam tak tým viac toho vidím.Takže bud som sa zbláznil,čo je jedna varianta.Alebo priznám že celý žvot utekám pred semám sebou a pred faktom že je tu naozaj niečo viac čo je nad naše chápanie.Nikoho takého som ešte nepoznal ale gosha tv o tom často hovorý vo videách.Keby niekto vedel pmoct bol by som naozaj vdačný..Bohužial sa momentálne nachádzam v zahraničí a miesta pobytu sa často menia podla mojej nálady alebo blbého nápadu prestahovat sa vždy tak kde nieje nič okrem lesou,džunglí alebo mora.Nenávidím mesto a davy ludí....Ale moc vám dakujem za každú radu.S pozdravom Juraj...........email..............chuanez22@gmail.com

Odpovědět

—————

Datum: 24.01.2018

Vložil: dušan

Titulek: Re: Než sa zbláznim

Jurko, nič nie je náhoda, a dar , ktorý máš je potřeba využiť. Ja som Dušan Fanfara, žijem v Letoviciach, na Morave. Som Slovák žijúcí v Čechách.Nech je to jak chce.Doležité je, čo chcem povedať. Já osobně nenávidím počítače a preto niesom nikde moc nahlásený. Prepáč mi moje pravopisné chyby, ale v slovenčine som dlho nepísal. Pravda je, že na Morave žijem už 25 rokov. Všetky knihy, včetně BIBLE, čítam v češtině. Akorát knihu KORAN mám v slovenštine. Ja nerobím rozdiely medzi národnosťou a vierou. Už nehovorím o náboženských názoroch.
BOH je a bude len jeden a jediný. Je jedno, kto si, je jedno akú máš farbu pleti a aké máš pohlavie, musíš vedieť kam chceš ísť a kam patříš.
Hovorí sa, že kdo hľadá nájde. Čítaj, veľa čítaj a vyberaj si. Ver mi, TEN MOJMU SRDCU NAJVEDŠÍ, ťa k tomu dovedie. Všetko je dané BOHOM, nikdy sa nedozvieš, tak jako ja, všetkú pravdu. Ato je to najlepšie na celom svete, že je to tak. Keď budeš chcieť tak sa pýtaj. BOH je vo mne a v tebe je všade. Prepáč, ale neviem, jako by som ti to povedl. To, čo mám v hlave sa nedá napísať.

Odpovědět

—————

Datum: 06.02.2018

Vložil: Juraj

Titulek: Re: Re: Než sa zbláznim

Dušan,dakujem za odpoved a s gramatikou si nerob starosti.Ja som na tom podobne.No a k bohu.Ja niesom moc pobožný človek a moc neverým že je za všetkým niekto.Skor si myslím že je za všetkým niečo.Ale skor ide iba o hru slov a ludstvo dalo meno ako boh niečomu čo nechápu.Ja už viem ale skor cítim že je niečo čo proste je.Ja už to cítim všade a ten pocit zasahuje až do kostí.Akoby mi vibrovalo celé telo.Je to príjemné.Zvlášt po tom,ako som sa naučil kontrolovat dýchanie.Potom som zystil že to asi základ.Neviem čo si mysliet o tom všetkom a už vobec neviem čo s tým všetkým mám robit.Nevidím žiadny výzman na tom vidiet na človeku auru alebo cítit pocity ked tomu neroumiem.Neviem čo sa so mnou deje a neviem ako to využit.Nikomu som tým zatial nepomohol,práve naopak,ked o tom niekomu poviem tak sa na mna poerá ako na blázna.Prečítal som už radu kníh,pozeral stovky videí ale je to všetko o tom istom.Ludia hovoria o svojich schopnostiach v úvodzovkách,Z toho asi polovica sú šarlatáni a bývalí narkomani,štvrtka z toho profituje a iba malé percento naozaj pomáha ludom.Možno by som chcel pomáhat ludom.Mal som o tom už sny aj myšlienky.Možno mám prote strach z toho všetkého.Ja si proste o tom potrebujem s niekým porozprávat.S niekým kto tomu rozumie.A ešte raz dakujem za odpoved.Všetkým aj čo mi odpísali na email.Dakujem.Budte zdravý a štastný pretože život je krátky.

Odpovědět

—————

Datum: 15.02.2017

Vložil: Dušan Fanfara

Titulek: prosba

Dobrý den,

jmenuji se Dušan Fanfara, je mi 45, jsem dělník. Teprve nedávno jsem natrefil náhodou na pana Igora Chauna. Bylo to na YOU TUBE. Četl z knihy Edgara Cayceho. Do té doby jsem ho neznal. Poslechl jsem si pár přednášek a reportáží a moc mě to zaujalo. Začal jsem poslouchat texty z knihy VE SVĚTLE PRAVDY od ABD-RU-SHINA a díky tomu jsem si toto dílo i koupil. Je to docela těžké čtení, alespoň pro mě. Smutné je pro mně to, že nemám přátelé, kamarády ani známé, které by téma Bůh a STVOŘENÍ zajímalo.
Takže Vás, kdo tady fungujete a sledujete a zajímáte se o BOHA prosím, dejte mi vědět kdy a kde je možné vidět, slyšet a potkat pana Chauna, chci poznat osobně, poděkovat mu, že o těchto věcech a bytostech mluví otevřeně. Tím otevírá oči lidem a snaží se probouzet spící.


S pozdravem, vírou, pravdou a láskou Dušan Fanfara, Letovice

Odpovědět

—————

Datum: 13.03.2017

Vložil: Pavel V.

Titulek: Re: prosba

Milý Příteli Dušane.Podívej se na stránky www.centraprozdravi.cz.Pokud projdeš skrze Boží očištění a prozáření zde od duchovní léčitelky z krze ní působí Boží síla a budeš dále se snažit o udržení duchovních ochran,které od Boha dostaneš!!Budeš mýt nejen nových přátel,ale budeš zdráv a žádná nemoc či stařecká chatrnost tě nepohltí.Budeš štastný pokud vejdeš!!Boží láska je všemohoucí a vševědoucí.
Není potřeba nahánět pana Igora Chauna.Když bude vůle Boží ti v tomto nakloněna,tak se s ním shledáš.Již se opravdu probouzíš!
Mám z toho radost.Tak do toho a´t se napravíš ve svém stvoření.Konec spících již už začal a začne se dostávat do silného proudu.
Kdyby jsi měl připomínky.Tak napiš na adresu vecnosti@post.cz
Přeji štastné pořízení a z Bohem na věčné časy.
Pavel V.

Odpovědět

—————

Datum: 01.04.2017

Vložil: kamila

Titulek: Re: prosba

Dobry den, pan Dusan, kedysi som citala knihu od Abdrushina, ale ked som tam nasla jeho vyhlasenie, ze je "Synom Bozim", knihu som vyodila, lebo sa mi zdalo nezodpovedne hoci aj darovat ju niekomu. Duchovnych prudov je vela, ale maloktore su "ciste" tj bezpecne... Vsetko dobre prajem. kamila

Odpovědět

—————

Datum: 10.08.2017

Vložil: Dušan Fanfara

Titulek: Re: Re: prosba

Dobrý den, paní Kamila, Děkuji moc za váš názor a radu. Chci vás požádat, aby jste mi prozradila, ve kterých místech, přednáškách v díle Ve světle pravdy, píše autor o sobě, že je "Synem Božím"? Moc krát vám děkuji a přeji hodně štěstí.

S pozdravem Dušan Fanfara

Odpovědět

—————

Datum: 08.05.2017

Vložil: Alena

Titulek: Re: prosba

Pane Dušane!
Pokud se zajímáte o Boha Stvořitele, nehledejte ve východních naukách ani v kostele, tam Ho nenajdete. Doporučuji přečíst
si na www.odkrytepravdy.cz Příběh světa, který vystihuje podstatu. A vycházet jedině z Bible, kde naleznete slovo Boží. Číst tuto
knihu však není jednoduché. Dívala jsem se, zda je v Letovicích některá z protestantských církví. Máte tam sbor Církve bratrské,
jejich stránku snadno objevíte zadáním názvu a místa. V něm potkáte věřící, kteří Vám s hledáním pomohou.
Možná to nezní tak vznešeně a líbivě jako mylné názory prezentované Igorem Chaunem, ale on není člověk víry.
Osobně jsem v protestantské církvi apoštolské, ale denominace nerozhoduje. Společenství musí být církví Ježíše Krista,
vycházet z Bible. Jinde pravdu neobjevíte.

Z Brna zdraví Alena

Odpovědět

—————

Datum: 10.08.2017

Vložil: Dušan Fanfara

Titulek: Re: Re: prosba

Dobrý den, paní Aleno. Mockrát vám děkuji za váš názor a radu. I byť, že jsem křesťan, tak na veškeré církve, sekty a podobné spolky mám svůj názor. Navštívil jsem vámi doporučené webové stránky a nesouhlasím s názory, které zde jsou. Podle nich je celý svět démonický, kromě Boha a jeho syna Ježíše Krista. Nechápu, jak může někdo tvrdit, že jiná náboženství jsou ovládána a řízená démony. S tím nemohu souhlasit. Nikomu jeho názory na Boha a jeho stvoření neberu. Např. již staří egypťané, ještě před příchodem Ježíše měli své bohy a bohyně, takže věřili v něco nebo v někoho, kdo je výš, nemyslím si, že byli ovládání démony, jenom proto že meditovali a věnovali se duchovním praktikám. A také si nemyslím, že Buddha a jeho náboženství je dílem Satana. I ateista, který žije poctivý a spořádaný život nemůže být démonem nebo ním řízený. To je dle mýho názoru blbost.

S pozdravem Dušan Fanfara

Odpovědět

—————

Datum: 30.01.2018

Vložil: Míša

Titulek: Re: Re: Re: prosba

Dobrý den, jestli můžu doporučit publikaci, která mi hodně dala a donutila přemýšlet, je trilogie " Hovory s Bohem " od Neal Donald Walsch
Je to rozhodně pro mě, o přijatelnější formě vnímání Boha.

Odpovědět

—————

Datum: 30.01.2018

Vložil: Míša

Titulek: Re: Re: Re: Re: prosba

Omlouvám se, zvláštně jsem to napsala.
Bůh, v knize zmíněné, je prezentovány jinak, než ho prezentují naše církve. S mojí duší rozhodně víc rezonuje Bůh, nesoudivý, milující, netrestající.
Nevěřím tomu že Bůh promluvil naposledy před dvěma tisíci lety

Odpovědět

—————

Datum: 20.06.2017

Vložil: Igor Chaun

Titulek: Re: prosba

Milý Dušane. Ze srdce děkuju za vaše slova. Poslední víkend v říjnu 2017 budeme mít po čase zase Gošárnu, v hotelu Fontána u brněnské přehrady. Tady na stránkách najdete přihlášku i další informace. Věřím, že tam najdete mnoho spřízněných lidí. Přijeďte, rád vás osobně poznám. Děkuju za vaše osobní vyznání. Cesta každého člověka, každé duše, je jedinečná, i když cíl máme společný. Proto věřte sám sobě a tomu, co cítíte, ve svém srdci. A co vás oslovuje. Děkuju vám, Igor, 603552910

Odpovědět

—————

Datum: 16.08.2017

Vložil: Dušan Fanfara

Titulek: Re: Re: prosba

Dobrý den, pane Igore, z celého srdce Vám děkuji za odpověď a za pozvání na Gošárnu. Chci se této Vaši akce zúčastnit a přihlásit se, ale nemohu zde najít ani přihlášku a ani informace. Prosím poraďte mi, kde nebo pod čím to mám hledat. Mám na Vás spoustu otázek, ale nechám si to až na Gošárnu. Děkuji za odpověď, přeji Vám hodně štěstí, zdraví a příznivců, kteří hledají a kterým pomáháte. Dušan Fanfara z Letovic.
773571165.

Odpovědět

—————

Datum: 04.09.2017

Vložil: Marta

Titulek: Re: prosba

Dobrý deň p.Fanfara. Čítala som vašu "Prosbu" ešte vo februári. Rozmýšľala som či vám odpoviem...... Ale vidím že ešte 10.8.2017 stále pokračuje diskusia z vašej strany s pisateľmi, tak som sa rozhodla že vám predsa napíšem.

Ja čítam knihu Vo svetle pravdy - slovenskú skrátenú verziu aj českú pôvodnú verziu, ktorú vydáva pán Kovář zo Zlína dodnes.
https://slovo.vzestup.net/

Čítam túto knihu od r. 1998. Tiež to bolo ťažké čítanie prvý krát, ale neodradilo ma to. Odvtedy som ju prečítala veľa krát. Čerpám z nej pravdu, múdrosť, silu. Po každom prečítaní sa kniha otvára viac a viac človeku, ktorý úprimne túži poznať pravdu a Božie zákony. Prihovára sa každému individuálne podľa jeho potrieb. Niektorým ľuďom sa Slovo v knihe neotvorí, má to svoje dôvody, autor to vysvetľuje.
Som nesmierne vďačná že smiem čerpať z tejto knihy, priviedla ma ku nej moja veľká túžba po poznaní Pravdy. Dostávam odpovede na všetko čo potrebujem v živote a zároveň veľkú silu v ťažkých životných situáciach.

Poznám veľa ľudí ktorí túto knihu čítajú. Tak ako ja, tak aj tí ľudia sme názoru, že je to ten najväčší poklad ktorý sa nachádza tu na Zemi!
Nie je náhoda že sa ku vám tá kniha dostala, stačí len s láskou a vďakou čítať, snažiť sa Slovo pochopiť a nechať ho na seba pôsobiť.

Odpovědět

—————

Datum: 10.12.2017

Vložil: Anička Dzurejová

Titulek: Re: prosba

Ahoj Dušan.

Veľmi rada budem tvojou kamarátkou. Môžeme se občas stretnúť a pokecať si o týchto veciach. Tiež som už na ceste asi 3 roky a už som sa pohla a ukľudnila. Môj život je radostný, teda dosť často radostný. No ani v mojom okolí nemám ešte také duše, čo by si o Bohu radi pokecali.
Takže pozri si môj facebook Anička Dzurejová a prípadne mi napíš tam, alebo na email. dzurejova.a@seznam.cz

Teším sa na tvoje riadky.

Odpovědět

—————

Datum: 24.01.2018

Vložil: dušan

Titulek: Re: Re: prosba

Milá Anička,
děkuji ti za to, že něco víš a víš a nemůžeš to dál poslat. Vím, jaké to je, lidé nechtějí mluvit o BOHU. Škoda, moc. Nemám facebuke a ani nechci. Momentálně jsem v práci, doma počítač a ani televizi nemám, promiň mám na to své důvody. Jestli chceš, tak mi napiš na :
duskofan@seznam.cz. Tam můžeme pokecat.

Děkuji strašně moc, ozvi se budu rád.

Odpovědět

—————

Datum: 06.03.2016

Vložil: Martin

Titulek: Pravda je jenom jedna.

Hledej Pravdu na odkrytepravdy.cz

Odpovědět

—————

Datum: 02.01.2016

Vložil: Janabel

Titulek: Prosba

Dobrý den Igore, jsem moc ráda, že Goscha existuje, a vůbec, že je mezi námi čím dál více lidí, kteří se zajímají o duchovno. Často sleduju, ať už sama, či s manželem nebo s kamarádkami, vaše videa a nebo odkazy na podobná témata. Mám prosbu, nemohl byste dát na váš kanál neméně zajímavého člověka a tím je Eben Alexander? Odkazů je na něj spousta, ale nemají, alespoň já na ně nenarazila, český překlad. Děkuji ještě jednou, za to, že jste, mějte se krásně :-)

Odpovědět

—————

Datum: 11.12.2015

Vložil: Lukáš Ptáček

Titulek: Mír v Sýrii e-kniha , LIDSKOST :)

Dobrý den,

díky za to, že jste :)

v roce 2010, v době míru jsem byl 7 týdnů v Sýrii nedaleko města Kamišli u tellu Arbid. Z deníkových zápisků a fotografií jsem vytvořil e-knihu, součástí je 194 fotografiíí a slovník 146 slov v česko-kurdsko-arabském slovníku, které mě naučili přímo místní Kurdové.

Koukněte se.

Jsou to jedinečné dojmy LIDSKOSTI.

E-knihu najdete tady:

https://mirvsyrii.ptackovarezervace.cz/

Díky :).

Libovolně rozšiřujte :) .


Mějte se šťastně,

Lukáš Ptáček

Odpovědět

—————

Kontakt

GOSCHA spolek

Pukšice 16
Uhelná Příbram
582 82 Golčův Jeníkov
IČO: 22769056
DIČ: CZ22769056


Igor Chaun
Šárka Hudečková
Lucie Scantlebury
Veronika Pěkná