Milí přátelé, dovolte, abych vás s radostí seznámili s naším občanským sdružením Goscha o.s.

 

Dlouho jsme se na to chystali, a ano, je to tady. Mám z toho velkou radost. Je to i další etapa na mé životní cestě, a rád bych touto cestou zúročil i jisté zkušenosti, které jsem (přes své výrazné mládí!) přec jen už stačil za života nabýt. :-))) A to jak filmařské, tak v oblasti duchovního hledání.. Naším záměrem je především natáčení a zveřejňování videí a rozhovorů na duchovní téma, pořádání akcí, setkání, besed a kongresů s originálními lidmi z různých oblastí společenského života, ale vždy s důrazem na sdílení pozitivních hodnot  -  naděje, optimismu, životní radosti a osobní víry v dílo Stvořitelovo, které je nezměrné... S pokorou při tom přijímáme všechny přátelské a laskavé způsoby duchovního usilování, s vědomím, že cesty k Bohu mohou být různé ... ale cíl je společný.

Tuto činnost jsem již v podstatě vykonával i před založením Goscha o.s., ale tento krok si vyžádala potřeba profesionalizace a zajištění financování naší činnosti, zejména na úhrady natáčení, cest, kameramanů, techniky apod. Smyslem samozřejmě zůstává, aby vše i nadále zůstalo dostupné na internetu NAPROSTO ZDARMA, a právě proto přivítáme vaši pomoc. Hlavním důvodem naší práce ovšem není finanční odměna pozemská, protože věřím dnes už v trvalejší měnu, totiž v jakési NEBESKÉ DUKÁTY :-).  Tedy v odměnu „tam nahoře“, která se nám tam střádá, v podobě našich dobrých skutků, ba i dobrých myšlenek…

Dalším možným cílem našeho sdružení je vytvoření internetové televize GoschaTV a s ní související sociální sítě.

Takže velmi děkujeme za případnou podporu našeho občanského sdružení Goscha o.s., zabývajícího se šířením pozitivních duchovních hodnot, natáčením inspirativních videí a pořádáním besed a akcí pro duchovně hledající. Jakákoliv vaše podpora pro nás bude velkou pomocí. Děkujeme!

Igor Chaun, Praha, 11.3. 2012
 

 

 

 


Kontakt

GOSCHA spolek

Pukšice 16
Uhelná Příbram
582 82 Golčův Jeníkov
IČO: 22769056
DIČ: CZ22769056


Igor Chaun
Ivana Vitáková
Dana Talácková
David Borůvka
Děkujeme, že přicházíte
nabrat inspiraci a posilu!