OMLOUVÁM SE - MILUJI TĚ – PROSÍM, ODPUSŤ - DĚKUJI

Píseň podle staré havajské techniky Ho´oponopono pro vytváření hojnosti, zdraví a míru. - Následuje koleda RADUJME SE, VESELME SE. Zpívají Dan a Jana Čadovi (Dajána Praha) a Písnička Svobodová. – Natočeno v Klubu Lávka, na VÁNOČNÍM GOSCHA SETKÁNÍ s Evou Puklovou, Karaimi a Igorem Chaunem. - Další videa a přednášky z tohoto  SETKÁNÍ najdete na GoschaTV1.


UPOZORNĚNÍ

Milí přátelé. Některé video odkazy (jednotlivé rubriky ve sloupci vlevo) jsou dočasně nefumkční. Je to v důsledku smazání našeho dříve hlavního kanálu Gossscha1 na Youtube se všemi jeho videi. Více o okolnostech najdete ZDE. Většinu postupně obnovíme a nahrajeme na naše současné kanály na Youtube. Do té doby tedy doporučujeme vybírat a dívat se přímo prostřednictvím GoschaTV1 a GoschaTV2 na Youtube. Naleznete tam přes 600 našich videí...

 

Přijměte pozvání na toto krátké originální Igorovo půlhodinové vystoupení:

VESMÍRNÝ INTERNET - Igor Chaun na RELOVE SUMMIT 2013

IGOR: „Kočár světla táhneme dál. - Jak jsem celý život cítil smutek, až jsem pochopil, že je to hnací šroub mého poznání a touhy po Bohu. A že jsem REŽISÉRA vždy jen hrál." Osobní motivační řeč Igora Chauna na Relove Summitu 2013. - Ve spolupráci s Petrem Václavkem a organizátory natočeno 8. 6. 2013 pro GoschaTV a RELOVE SUMMIT.


 

 


Videa

23.03.2014 01:09

a

https://www.youtube.com/watch?v=hFu805aCTLU&feature=youtu.be

Celý článek

—————


Videa

23.03.2014 01:09

a

https://www.youtube.com/watch?v=hFu805aCTLU&feature=youtu.be

Celý článek

—————