Goscha Vánoce 21. 12. 2014


ENERGII ZDROJE MÁME KAŽDÝ V SOBĚ - Eva Puklová (GOSCHA VÁNOCE, 21. 12. 2014)

Přednáška o základních duchovních zákonech člověka, Boha a kosmu. - Léčitelka a duchovní učitelka Eva Puklová na VÁNOČNÍM GOSCHA SETKÁNÍ v Praze 21. 12. 2012. – „A tato energie není nic jiného, než láska a světlo. A tato energie je ve všem. A když si uvědomíme své srdce, můžeme s ní začít vědomě pracovat…“ – Moderuje Igor Chaun a pořádá spolek GOSCHA. V závěru videa zazní dvě písně v podání Dana a Jany Čadových – https://www.dajanapraha.cz – Děkujeme!

 


POZVÁNÍ DO OTEVŘENÉHO SRDCE – Karaimi (GOSCHA VÁNOCE, Praha 21. 12. 2014)

Vystoupení Karaimi, kněžky, léčitelky a duchovní učitelky, na VÁNOČNÍM GOSCHA SETKÁNÍ v Praze. Video obsahuje také řízenou meditaci. – Zveřejněno na Hod Boží Vánoční 2014.


JEŽÍŠEK JE SKUTEČNÝ – Igor Chaun (GOSCHA VÁNOCE, Praha 21. 12. 2014) 

Přátelské inspirativní vystoupení Igora Chauna na úvod VÁNOČNÍHO GOSCHA SETKÁNÍ v Praze. Pohnutá řeč o síle křesťanství, vesmíru a Stvořitelova díla. Přání klidu, Světla a prožitku Ježíše. – Zveřejněno na Štědrý den 2014.

 


Ho´oponopono - OMLOUVÁM SE - píseň česky - Dan a Jana Čadovi (21. 12. 2014) 

Píseň podle staré havajské techniky pro vytváření hojnosti, zdraví a míru. - OMLOUVÁM SE. - MILUJI TĚ. – PROSÍM, ODPUSŤ. - DĚKUJI! - Následuje koleda RADUJME SE, VESELME SE. Zpívají Dan a Jana Čadovi (Dajána Praha) a Písnička Svobodová. – Natočeno v Klubu Lávka, na VÁNOČNÍM GOSCHA SETKÁNÍ s Evou Puklovou, Karaimi a Igorem Chaunem. - Další videa a přednášky z tohoto SETKÁNÍ najdete na GoschaTV1 na https://www.youtube.com/user/GoschaTV1

 


TEĎ je čas udělat maximum PRÁCE na sobě - EVA PUKLOVÁ (18. 12. 2014) 

Léčitelka a duchovní učitelka hovoří s Igorem Chaunem o příležitosti, kterou pro DUCHOVNÍ RŮST dává doba, ve které žijeme. Ukázka z rozhovoru, natočeného, když přišel Igor domlouvat s Evou její vystoupení na VÁNOŠNÍM GOŠA SETKÁNÍ dne 21. 12. 2014.

IGOR: Milí přátelé, neodolal jsem, a udělal samostatně tuto krátkou ukázku z mého podivuhodného setkání s Evou Puklovou, když jsem šel domlouvat její vystoupení na naší předvánoční Gošárně. - Vnímám těchto 5 minut jako velký apel na nás všechny, kteří sice cítíme "tíhu doby a tohoto času", ale zároveň i "OKÉNKA PŘÍLEŽITOSTÍ", která se nám právě koncem tohoto roku zázračně otevírají, a která nás budou zvát k realizaci našich vnitřních plánů a lidských talentů i v příštím štědrém roce... "Okénka příležitostí", tak to krásně pojmenovala paní Eva, a o tom je tohle video, tyto dny, tento závěr roku, a příliv Světla a naděje, který zesiluje s blížícími se Vánocemi a Slunovratem. Uf! - My to zvládneme, - A Goša videa jsou u toho! - Přeju dobrý den! :-)

 


PARTNERSKÉ VZTAHY A KARMICKÁ ZATÍŽENÍ – Eva Puklová (domácí rozhovor s Igorem Chaunem, 18. 12. 2014) 

Jak pomocí prosby DUŠE požádat o odpuštění? – Jakou úlohu mají ANDĚLÉ? – Je nutná fyzická smrt člověka? – Nová OKÉNKA PŘÍLEŽITOSTÍ v této době. -- Osobní přátelské povídání o základních duchovních zákonitostech s léčitelkou a duchovní učitelkou Evou Puklovou natočil Igor Chaun, u příležitosti přípravy na VÁNOČNÍ GOSCHA SETKÁNÍ 2014. (Videa ze Setkání najdete také na GoschaTV1.)

 


Projekt ČLOVĚK a cesta do světelného LIDSTVÍ – Eva Puklová (ukázka, 21. 12. 2014)

Ukázka z přednášky duchovní učitelky a léčitelky Evy Puklové na Vánočním Goscha setkání v Praze.
Celé video najdete na: https://www.youtube.com/user/GoschaTV1