Lucie Ioannah Poláková - Goša přednášky


O MIMOSMYSLOVÉM VNÍMÁNÍ - Lucie Ioannah na Setkání Gošárníků 7, 16. 6. 2013

Mimořádný příběh čtyřnásobné maminky, artterapeutky, léčitelky a vysokoškolské pedagožky. SVĚTLO A LÉČENÍ SVĚTLEM. - Kdo potřebuje naději a připomenutí, že VŠE DO SEBE ZAPADÁ a MÁ TO SMYSL, toto video je pro něj... :-) A v závěru krásný zpěv Kamilky a Tomáše... Uf!
Aneb třetí den sedmé Gošárny, neděle dopoledne, areál Geofondu v Chotěboři. Uvádí a moderuje Igor Chaun a pořádá Goscha o.s.. -

Více o aktivitách Lucie na www.astroporadna.com


PŘÍMO K JÁDRU VĚCI - Lucie Ioannah (přednáška a meditace), SG9, 24. 11. 2013

Aneb OHEŇ SRDCE A CHLAD ČELA. - Duchovní povídání skromné, moudré a půvabné Lucie z Jihlavy... :-) A meditace. S krátkým úvodem Igora Chauna. - IGOR: "Nebýt Goša setkání, širší publikum by o této jasnovidné duchovní bytosti s podivuhodným životním příběhem možná nevědělo. Jsme rádi, že Lucie jezdí na naše Setkání a dělí se s námi o své poznání i životní cestu..."
Natočeno na Setkání Gošárníků 9 pro GoschaTV, které proběhlo o víkendu 22.-23. 11. 2013 v hotelu Fontána na Brněnské přehradě.


BLESKY A HŘMĚNÍ NAŠEHO MYŠLENÍ - Lucie Ioannah na SG10, 27. 4. 2014

Jak se orientovat v záplavě duchovních učení, jak rozpoznat „správného" duchovního učitele, a jak si neudělat v hlavě duchovní guláš. :-) O své duchovní a životní cestě se přijela na Setkání Gošárníků 10 znovu podělit půvabná Lucie Ioannah.


SLUNCE - Lucie Poláková - Mentální léčení a psychometrie

Pozvánka na seminář Lucky ve Slunci. Použity jsou záběry z našeho cyklu Léčivé kreslení, jehož 6 dalších pokračování otvíráme od března 2014. Videa pro Vás a Slunce točí 13 letý syn Tom, který se omylem objevuje v odraze obrázku .-) Počáteční nedokonalosti určitě pochopíte...vyvíjíme se a učíme se. Těšíme se a Vás ve Slunci i ve slunci. ren

 


Jak prakticky naplňovat BOŽÍ LÁSKU - Lucie Ioannah, SG13, 14. 12. 2014

Přátelé, každé vystoupení Lucie na Gošárně je pro mne krásným zážitkem, a tak se s vámi moc rád dělím, o inspiraci, která přichází přes její slova a duchovní napojení... Děkuju Lucii za její čistotu a pokoru, je mi v tom milým přátelským vzorem... - A jsem moc rád, že na 13. předvánoční Goša setkání mezi nás v neděli odpoledne opět zavítala. DĚKUJEME. LUCIE! :-) - Video obsahuje i závěrečnou společnou meditaci a nečekané vystoupení kukačky Irenky. :-)