MALÉ OHLÉDNUTÍ ZA VÍKENDOVÝM "SETKÁNÍM GOŠÁRNÍKŮ 1"

V CHOTĚBOŘI (24.-26. 2. 2012)

 

1. březen 2012

Milí přátelé, moc vás zdravím a děkuju za další vlnu pozitivní energie tady, za vaše reakce, vstupy a komentáře, za ty humorné i za ty vážnější. - Dostal jsem krásné soukromé psaní, kde mne milá pisatelka upozornila na přítomnost duchovních světelných bytostí v průběhu našich setkávání a meditací, teď naposledy v Chotěboři, že nás provázejí a pomáhají nám, a poradila, jak s nimi lépe pracovat. Moc jí za to děkuju.

Podařilo se také založit občanské sdružení GOSCHA, a těším se na realizaci plánů, jak lépe a efektivněji šířit myšlenky dobra, optimismu a pozitivního sdílení duchovních hodnot … tedy mezi námi, kdož o to stojí. A děkuju VÁM VŠEM OSTATNÍM, za podporu vyslovenou i cítěnou, za podporu plánovanou, nabídnutou i už uskutečněnou. Časem o GOSCHA o.s. napíšu víc a budu průběžně hlásit, co se děje. - Mám z toho velkou radost a naplňuje mne to optimismem. - Děkuju. Jak asi většinou víte, měli jsme teď krásný víkend v Chotěboři, nazvaný „Setkání Gošárníků“, což značí akci přátel, diváků a příznivců mých videokanálů na Youtube, jejichž zhruba 400 nahraných videí zhlédlo za rok aktivní existence téměř 6 milionů diváků.

Jsem moc rád, že jsem zpracoval už i prvá natočená videa z Chotěboře, a postupně budu zpracovávat další, nahrávat na YT. A tak s námi atmosféru naší víkendové Chotěboře můžete sdílet i vy, kteří jste tentokrát nedorazili. Věřím, že vás odezva na SETKÁNÍ přesvědčila. A že už teď si blokujete květnový termín (18.- 20.5. 2012) a objednáváte se k paní Exnerové! :-) Vše tady bude ještě zveřejněno, kontakt i program. Mne osobně náš úžasný víkend velmi posílil, a dal mi novou jistotu ohledně správnosti nastoupené cesty. Ano. Je zapotřebí nového přístupu i proto, že čas roku 2012 rychle plyne, a nové úkoly a nová vnitřní čištění vyžadují od nás NOVOU SÍLU, NOVOU JISTOTU A NOVOU PEVNOST. Já ji nabírám, a přeji vám totéž. A s radostí se budu i nadále dělit s těmi, kdo o to budou stát. Na „Setkání Gošárníků“ jsme byly svobodné společenství volně přicházejících a odcházejících lidí a já si uvědomil, že naše myšlenky i duchovní cesty nemají být unifikované. Nepotřebujeme vnímat a mluvit o Bohu všichni stejně! To mají zapotřebí pouze sekty! Naopak vědomím rozdílnosti a naší tolerancí se kultivujeme. Myslím, že znaky svobody a přátelské duchovní výměny jsou DŮVĚRA, TRPĚLIVOST a LASKAVOST… Slyšel jsem od některých z vás v Chotěboři na toto téma krásné osobní reflexe, a děkuju za ně. Chtěl bych vás (nás) všechny podpořit, poučen a posílen setkáním v Chotěboři, ABYCHOM HLEDALI TO, CO NÁS SPOJUJE, A NE TO, CO NÁS ROZDĚLUJE. I když našim neposedným a šťouravým myslím se „to druhé“ jeví někdy svůdnější. Pokud jsme v sobě skutečně aktivovali síly Dobra, jak o tom často hezky mluvíme, tak by nás to mělo přece především spojovat a NIKOLIV ROZDĚLOVAT, v posuzování, a v kritice… Na straně dobra a v laskavosti a ve vzájemné důvěře ZÍSKÁME NEJVÍC! A nejlépe se podpoříme! … Totiž získáme sílu, lásku a přátelství. Zatímco opakované pochybnosti spíše vysilují. Zažil jsem to a vím o čem mluvím. - A zároveň je i ZCELA V POŘÁDKU, že se někomu něco nelíbí, ba dokonce, že se mu udělá špatně a odejde ze sálu. I to k tomu patří. Ještě bych dodal, že každý, kdo už je VĚDOMĚ NA DUCHOVNÍ CESTĚ si zaslouží velké uznání, a naši podporu. … Tak NEHLEDEJME NA SOBĚ PŘEDNOSTNĚ CHYBY NEBO SLABOSTI, protože ty najdeme vždycky! Všímejme si naší čisté snahy a oceňujme vzájemný náš duchovní pokrok a vytrvalost. TÍM SI NAVZÁJEM POMŮŽEME NEJVÍC. Děkuju moc.

 

 

 

 Kontakt

GOSCHA spolek

Pukšice 16
Uhelná Příbram
582 82 Golčův Jeníkov
IČO: 22769056
DIČ: CZ22769056


Igor Chaun
Ivana Vitáková
Dana Talácková
David Borůvka
Děkujeme, že přicházíte
nabrat inspiraci a posilu!