Živý rozhovor, sdílení a INFORMACE o všech aktivitách GOSCHA probíhají současně

na FACEBOOK Igora Chauna. - Navštivte náš hlavní YOUTUBE KANÁL GOSCHATV1

 

 


Kontaktujte nás


Svůj KOMENTÁŘ nebo DOTAZ na GOSCHA aktivity můžete vložit také přímo SEM! Děkujeme!

Datum: 15.02.2017

Vložil: Dušan Fanfara

Titulek: prosba

Dobrý den,

jmenuji se Dušan Fanfara, je mi 45, jsem dělník. Teprve nedávno jsem natrefil náhodou na pana Igora Chauna. Bylo to na YOU TUBE. Četl z knihy Edgara Cayceho. Do té doby jsem ho neznal. Poslechl jsem si pár přednášek a reportáží a moc mě to zaujalo. Začal jsem poslouchat texty z knihy VE SVĚTLE PRAVDY od ABD-RU-SHINA a díky tomu jsem si toto dílo i koupil. Je to docela těžké čtení, alespoň pro mě. Smutné je pro mně to, že nemám přátelé, kamarády ani známé, které by téma Bůh a STVOŘENÍ zajímalo.
Takže Vás, kdo tady fungujete a sledujete a zajímáte se o BOHA prosím, dejte mi vědět kdy a kde je možné vidět, slyšet a potkat pana Chauna, chci poznat osobně, poděkovat mu, že o těchto věcech a bytostech mluví otevřeně. Tím otevírá oči lidem a snaží se probouzet spící.


S pozdravem, vírou, pravdou a láskou Dušan Fanfara, Letovice

Odpovědět

—————

Datum: 13.03.2017

Vložil: Pavel V.

Titulek: Re: prosba

Milý Příteli Dušane.Podívej se na stránky www.centraprozdravi.cz.Pokud projdeš skrze Boží očištění a prozáření zde od duchovní léčitelky z krze ní působí Boží síla a budeš dále se snažit o udržení duchovních ochran,které od Boha dostaneš!!Budeš mýt nejen nových přátel,ale budeš zdráv a žádná nemoc či stařecká chatrnost tě nepohltí.Budeš štastný pokud vejdeš!!Boží láska je všemohoucí a vševědoucí.
Není potřeba nahánět pana Igora Chauna.Když bude vůle Boží ti v tomto nakloněna,tak se s ním shledáš.Již se opravdu probouzíš!
Mám z toho radost.Tak do toho a´t se napravíš ve svém stvoření.Konec spících již už začal a začne se dostávat do silného proudu.
Kdyby jsi měl připomínky.Tak napiš na adresu vecnosti@post.cz
Přeji štastné pořízení a z Bohem na věčné časy.
Pavel V.

Odpovědět

—————

Datum: 01.04.2017

Vložil: kamila

Titulek: Re: prosba

Dobry den, pan Dusan, kedysi som citala knihu od Abdrushina, ale ked som tam nasla jeho vyhlasenie, ze je "Synom Bozim", knihu som vyodila, lebo sa mi zdalo nezodpovedne hoci aj darovat ju niekomu. Duchovnych prudov je vela, ale maloktore su "ciste" tj bezpecne... Vsetko dobre prajem. kamila

Odpovědět

—————

Datum: 10.08.2017

Vložil: Dušan Fanfara

Titulek: Re: Re: prosba

Dobrý den, paní Kamila, Děkuji moc za váš názor a radu. Chci vás požádat, aby jste mi prozradila, ve kterých místech, přednáškách v díle Ve světle pravdy, píše autor o sobě, že je "Synem Božím"? Moc krát vám děkuji a přeji hodně štěstí.

S pozdravem Dušan Fanfara

Odpovědět

—————

Datum: 08.05.2017

Vložil: Alena

Titulek: Re: prosba

Pane Dušane!
Pokud se zajímáte o Boha Stvořitele, nehledejte ve východních naukách ani v kostele, tam Ho nenajdete. Doporučuji přečíst
si na www.odkrytepravdy.cz Příběh světa, který vystihuje podstatu. A vycházet jedině z Bible, kde naleznete slovo Boží. Číst tuto
knihu však není jednoduché. Dívala jsem se, zda je v Letovicích některá z protestantských církví. Máte tam sbor Církve bratrské,
jejich stránku snadno objevíte zadáním názvu a místa. V něm potkáte věřící, kteří Vám s hledáním pomohou.
Možná to nezní tak vznešeně a líbivě jako mylné názory prezentované Igorem Chaunem, ale on není člověk víry.
Osobně jsem v protestantské církvi apoštolské, ale denominace nerozhoduje. Společenství musí být církví Ježíše Krista,
vycházet z Bible. Jinde pravdu neobjevíte.

Z Brna zdraví Alena

Odpovědět

—————

Datum: 10.08.2017

Vložil: Dušan Fanfara

Titulek: Re: Re: prosba

Dobrý den, paní Aleno. Mockrát vám děkuji za váš názor a radu. I byť, že jsem křesťan, tak na veškeré církve, sekty a podobné spolky mám svůj názor. Navštívil jsem vámi doporučené webové stránky a nesouhlasím s názory, které zde jsou. Podle nich je celý svět démonický, kromě Boha a jeho syna Ježíše Krista. Nechápu, jak může někdo tvrdit, že jiná náboženství jsou ovládána a řízená démony. S tím nemohu souhlasit. Nikomu jeho názory na Boha a jeho stvoření neberu. Např. již staří egypťané, ještě před příchodem Ježíše měli své bohy a bohyně, takže věřili v něco nebo v někoho, kdo je výš, nemyslím si, že byli ovládání démony, jenom proto že meditovali a věnovali se duchovním praktikám. A také si nemyslím, že Buddha a jeho náboženství je dílem Satana. I ateista, který žije poctivý a spořádaný život nemůže být démonem nebo ním řízený. To je dle mýho názoru blbost.

S pozdravem Dušan Fanfara

Odpovědět

—————

Datum: 20.06.2017

Vložil: Igor Chaun

Titulek: Re: prosba

Milý Dušane. Ze srdce děkuju za vaše slova. Poslední víkend v říjnu 2017 budeme mít po čase zase Gošárnu, v hotelu Fontána u brněnské přehrady. Tady na stránkách najdete přihlášku i další informace. Věřím, že tam najdete mnoho spřízněných lidí. Přijeďte, rád vás osobně poznám. Děkuju za vaše osobní vyznání. Cesta každého člověka, každé duše, je jedinečná, i když cíl máme společný. Proto věřte sám sobě a tomu, co cítíte, ve svém srdci. A co vás oslovuje. Děkuju vám, Igor, 603552910

Odpovědět

—————

Datum: 16.08.2017

Vložil: Dušan Fanfara

Titulek: Re: Re: prosba

Dobrý den, pane Igore, z celého srdce Vám děkuji za odpověď a za pozvání na Gošárnu. Chci se této Vaši akce zúčastnit a přihlásit se, ale nemohu zde najít ani přihlášku a ani informace. Prosím poraďte mi, kde nebo pod čím to mám hledat. Mám na Vás spoustu otázek, ale nechám si to až na Gošárnu. Děkuji za odpověď, přeji Vám hodně štěstí, zdraví a příznivců, kteří hledají a kterým pomáháte. Dušan Fanfara z Letovic.
773571165.

Odpovědět

—————

Datum: 04.09.2017

Vložil: Marta

Titulek: Re: prosba

Dobrý deň p.Fanfara. Čítala som vašu "Prosbu" ešte vo februári. Rozmýšľala som či vám odpoviem...... Ale vidím že ešte 10.8.2017 stále pokračuje diskusia z vašej strany s pisateľmi, tak som sa rozhodla že vám predsa napíšem.

Ja čítam knihu Vo svetle pravdy - slovenskú skrátenú verziu aj českú pôvodnú verziu, ktorú vydáva pán Kovář zo Zlína dodnes.
http://slovo.vzestup.net/

Čítam túto knihu od r. 1998. Tiež to bolo ťažké čítanie prvý krát, ale neodradilo ma to. Odvtedy som ju prečítala veľa krát. Čerpám z nej pravdu, múdrosť, silu. Po každom prečítaní sa kniha otvára viac a viac človeku, ktorý úprimne túži poznať pravdu a Božie zákony. Prihovára sa každému individuálne podľa jeho potrieb. Niektorým ľuďom sa Slovo v knihe neotvorí, má to svoje dôvody, autor to vysvetľuje.
Som nesmierne vďačná že smiem čerpať z tejto knihy, priviedla ma ku nej moja veľká túžba po poznaní Pravdy. Dostávam odpovede na všetko čo potrebujem v živote a zároveň veľkú silu v ťažkých životných situáciach.

Poznám veľa ľudí ktorí túto knihu čítajú. Tak ako ja, tak aj tí ľudia sme názoru, že je to ten najväčší poklad ktorý sa nachádza tu na Zemi!
Nie je náhoda že sa ku vám tá kniha dostala, stačí len s láskou a vďakou čítať, snažiť sa Slovo pochopiť a nechať ho na seba pôsobiť.

Odpovědět

—————

Datum: 10.12.2017

Vložil: Anička Dzurejová

Titulek: Re: prosba

Ahoj Dušan.

Veľmi rada budem tvojou kamarátkou. Môžeme se občas stretnúť a pokecať si o týchto veciach. Tiež som už na ceste asi 3 roky a už som sa pohla a ukľudnila. Môj život je radostný, teda dosť často radostný. No ani v mojom okolí nemám ešte také duše, čo by si o Bohu radi pokecali.
Takže pozri si môj facebook Anička Dzurejová a prípadne mi napíš tam, alebo na email. dzurejova.a@seznam.cz

Teším sa na tvoje riadky.

Odpovědět

—————

Datum: 06.03.2016

Vložil: Martin

Titulek: Pravda je jenom jedna.

Hledej Pravdu na odkrytepravdy.cz

Odpovědět

—————

Datum: 02.01.2016

Vložil: Janabel

Titulek: Prosba

Dobrý den Igore, jsem moc ráda, že Goscha existuje, a vůbec, že je mezi námi čím dál více lidí, kteří se zajímají o duchovno. Často sleduju, ať už sama, či s manželem nebo s kamarádkami, vaše videa a nebo odkazy na podobná témata. Mám prosbu, nemohl byste dát na váš kanál neméně zajímavého člověka a tím je Eben Alexander? Odkazů je na něj spousta, ale nemají, alespoň já na ně nenarazila, český překlad. Děkuji ještě jednou, za to, že jste, mějte se krásně :-)

Odpovědět

—————

Datum: 11.12.2015

Vložil: Lukáš Ptáček

Titulek: Mír v Sýrii e-kniha , LIDSKOST :)

Dobrý den,

díky za to, že jste :)

v roce 2010, v době míru jsem byl 7 týdnů v Sýrii nedaleko města Kamišli u tellu Arbid. Z deníkových zápisků a fotografií jsem vytvořil e-knihu, součástí je 194 fotografiíí a slovník 146 slov v česko-kurdsko-arabském slovníku, které mě naučili přímo místní Kurdové.

Koukněte se.

Jsou to jedinečné dojmy LIDSKOSTI.

E-knihu najdete tady:

http://mirvsyrii.ptackovarezervace.cz/

Díky :).

Libovolně rozšiřujte :) .


Mějte se šťastně,

Lukáš Ptáček

Odpovědět

—————

Datum: 22.12.2015

Vložil: Igor Chaun

Titulek: Re: Mír v Sýrii e-kniha , LIDSKOST :)

Díky, podívám se a přeju hezké Vánoe. A klid na duši... Zdraví Igor
LÉČENÍ ZROZENÍ kosmické bolesti - Poselství Jeshuy (ukázka)
https://www.youtube.com/watch?v=sq58vy7rCMA

Odpovědět

—————

Datum: 07.10.2015

Vložil: Tomek

Titulek: Škudce Chaun

Chaune tvoje blbost je bezmezná. Ty neumíš počítat, kolik potencionálních vyznavačů toho militantního náboženství je už na cestě ? Když započítáme i ty, kteří o tom teprve uvažují, tak díky takovým blbcům jako jsi ty a tetka Merkelová nás tady za pár desetiletí zruší. Jsi odporné vlastizrádné hovado. Na co si to hraješ blbečku ?

Odpovědět

—————

Datum: 13.10.2015

Vložil: Igor Chaun

Titulek: Re: Škudce Chaun

Ahoj Tomku. Děkuji ti za názor. - Tvoje reakce mi ukazuje správnost mého poznání, že více nám ubližuje vlastní nenávist a netolerance, než "vlna uprchlíků". To celé je především ZRCADLO TOHO, CO V NÁS SKUTEČNĚ JE. Já jsem se jel, po počáteční mírné xenofobní vlně, která mne taky ovládla, podívat s kamerou na místa v jižní Evropě, kudy k nám uprchlíci proudí, a neviděl jsem „Armádu v civilu“, jak jsem nazval svůj původní text, ale LIDI. Děti, ženy, rodiny. Ano, taky spoustu mladých, fyzicky zdatných mužů. Ale především unavené, vděčné, vystrašené i nasrané, hrdé, frustrované, a vlastně i překvapivě krásné – LIDI! Nezapomenu na ty pohledy do jejich očí… Dovedeš si to představit? Podívat se jim do očí a vidět tu jejich hloubku, smutek, zkušenost, lidskost?
Samozřejmě, že je to zároveň PRŮSER, selhání evropské politiky a ochrany identity, a zadělávka na táhlý a možná nekonečný problém… Jen část jich je integrovatelná, a mnozí se patrně uzavřou do „paralelních společností“, s podržením jazyka, rodových či kmenových zvyků, netolerantního islámského náboženství… Tak jako někteří už jejich předchůdci v Evropě.
Ano, je to PRŮSER, a já jejich přiliv nepodporuju. Jistě, že jsou mezi nimi nejen mírumilovní a vděční lidé, ale i podvodníci, ekonomičtí uprchlíci, ba dokonce i nebezpeční lidé a islamisté. A pokud nejsou vědomě nebezpeční teď, mohou se až v Evropě zradikalizovat, až pochopí, že je převaděči obelhali, že jim tady nebudou pečená holoubata (eura) zdarma a navěky létat do huby… Že se v parcích nekálí a za párky se platí (v samoobsluhách). Taky si nemyslím, že jsou to všichni „učitelé hudby, inženýři a neurochirurgové“, a při některé mediální masáži a „příbězích“ se opravdu hořce směji, pro jejich trapnost, naivitu a průhlednost… A dokonce jsem ochoten připustit, že je to čísi destabilizační majstrštyk (Putin, USA, NWO???) kterému hodná postsocialistická Angela sedla na lep, protože jinak to snad celé ani nedává smysl…
A přes to přese všechno, co jsem teď napsal, ti tvrdím, že VĚTŠÍM NEBEZPEČÍM jsme si my sami, s tím, co jsi tady teď předvedl, naše vzájemná netolerance, sprostota a hněv, naše nepřipravenost a malost. To, že se chováš k člověku, který má (částečně!) jiný názor, jako dobytek a anonymně nadáváš, je mnohem větší a skutečnější problém pro naši společnost, a známka nedospělosti, než celý problém s migranty. Tak se nad tím zamysli a zpytuj zlobu, které jsi v sobě dal průchod… A kterou jsi tady anonymně vypustil, aby sis ulevil, ve zbytečné bolesti a ve zbytečném strachu… Děkuju. Hodně štěstí…

Přikládám text, napsaný po mém návratu z „cesty za uprchlíky“

V PEVNÉ LASKAVOSTI, V LASKAVÉ PEVNOSTI (Igor Chaun, 4. 10. 2015)
Přátelé, někteří stále nechápete, "co se mi stalo". Jakou zkušeností jsem s migranty prošel. Tak tedy ještě jednou. Probudilo se ve mně srdce. Ano, samozřejmě že máme právo i povinnost se proti migrantům chránit a bránit! Ale ne s horkou hlavou a se studeným srdcem. Myslím, že je třeba to dělat právě naopak. S chladnou hlavou a se srdcem vřelým, otevřeným. Nekřičet, neštěkat na sebe, nevybírat si negativní zprávy a nesdílet programově strach a obavy. Je třeba se upevnit v PEVNÉ LASKAVOSTI, V LASKAVÉ PEVNOSTI. Teprve tím naplňujeme smysl a učení se "být lidskou bytostí". A tedy důvod, proč jsme nyní ČLOVĚKEM. To je pochopení, ke kterému jsem došel... Je zřejmé, že ne všechny duchovní souvislosti, které tohle provázejí, teď každý člověk pobere... Ale ať naplno zazní, že nám mnohem víc ubližuje nenávist, kterou MY teď VŮČI SOBĚ projevujeme, podezřívavost a strach a nevraživost, které šíříme do veřejného prostoru (a zpětně do sebe nevědomky nasáváme), právě ona "NENÁVIST OD POČÍTAČE", kterou mnozí generují a šíří, NEŽ CELÁ TATO UPRCHLICKÁ INVAZE...
Ubližuje nám nezpracovaný strach a hnus, který jsme v sobě objevili, naše nezkušenost a nepřipravenost, díky kterým reagujeme na situaci v úleku, v panice a zášti.
Někteří mi píšete, že moje mise má pokračovat, že teď mám jet natáčet uprchlíky a existující už islámské menšiny do evropských měst. To není moje mise. Nejsem ten, kdo má obsáhnout celý problém. Já si jel ověřit, zda moje původní myšlenka, jestli k nám přichází skrytá islámská ARMÁDA V CIVILU, je pravdivá. Tohle jsem totiž nejdřív vypustil - taktéž v xenofobním hnutí mysli - ze zápecí domácího počítače, v podobě "naléhavého videa" doplněného účelově vybranými fotografiemi...
Vydal jsem se tedy na cestu a projeli jsme se slovenským kamarádem Peterem sedm zemí, mířili jsme dolů na jih, proti proudu jejich cesty, proti jejich přílivu… A čím déle jsme situaci poznávali, tím nám bylo jasnější, že situace vůbec není černobílá, a tím více se ozývalo naše lidství - a otevíralo se naše srdce. … Neviděl jsem armádu - viděl jsem LIDI. Včetně spousty rodin, žen a dětí. A dostalo se mi i skvělé lekce od českých dobrovolníků, kteří se domluvili přes FB a na své náklady a z vlastní vůle přijeli pomáhat a organizovat situaci, zejména na srbsko-chorvatském pomezí… (Viz naše videa.) Vyjadřuju jim respekt a poděkování, že mi zase na chvíli umožnili „být hrdý, že jsem Čech“.
Jsem si jistý, že sil, zkušeností i možností jak ochránit Evropu, od politických rozhodnutí až po další opatření, včetně nasazení policie a armády, máme stále dost. Že náš potenciál je obrovský. Jde však o to, abychom to dělali v klidu a v PEVNOSTI, nikoliv ve strachu a v nenávisti. A ve vzájemných destruktivních náladách a nadávkách. Abychom tato opatření uplatnili s vědomím vlastní hodnoty a síly. Aby naše chování a rozhodnutí nebyly vedeny strachem a nižšími pudy, ale laskavou důstojností, vyvěrající z vědomí naší síly a převahy, pokud uplatníme evropskou zkušenost, tradici a sílu proti primitivnímu náboženství či nesmyslným představám, iluzím a požadavkům části uprchlíků - o možnostech jakési nafukovací Evropy coby ekonomického ráje pro každého...
Jsou to lidské bytosti. Ale nevejdou se sem všechny... A je také zřejmé, že s některými bude problém. Už je. A že se někteří budou muset vrátit domů. Ale není to armáda islámská, je to armáda lidská... A je proto třeba nejen se chránit, ale i pomoci... A NEJEN POMOCI, ALE I SE CHRÁNIT! Tohle vyvážit je úkolem dnešních dnů. Nejen úkolem politiků, šéfů států, pohraničníků a policie, ale každého z nás - v našich hlavách, v našich srdcích… To je ten hlavní a největší úkol, a možná důvod toho všeho…
Takové je moje poznání a přesně o tohle jsem se s vámi chtěl v posledních dnech podělit. Tak se vyvíjel můj názor od videa „ARMÁDA V CIVILU?“, vystřeleného 19. září z domova od PC (a které jsem za dva dny stáhl), až po vlastní cestu za migranty přes sedm evropských zemí. A přivezení autentických reportáží, které už můžete najít na GoschaTV1 na Youtube. Děkuju všem, kteří nám přitom pomohli. Nic víc, nic míň... - Pokud se původní video někde šíří, jako autor s tím nesouhlasím, ale vím, že zcela tomu nezabráním. Má odpovědnost ale už to není... Přebírají ji na sebe ti, kdo to dělají... - V červnu tohoto roku jsem sám ušel Svatojakubskou pouť, 440 kilometrů severním Španělskem do Santiaga de Compostela. Nedostavily se hned nějaké hřivny, ale možná to byla PŘÍPRAVA a nyní přichází POCHOPENÍ...
Ano, změnil jsem svůj „názor“. Ale co je to názor? Nic víc, než úhel pohledu z místa, na němž se PRÁVĚ TEĎ myšlenkově nalézáme. Pokud jakkoli postoupíme, změní se přirozeně i názor. Změna názoru (postoje!), tedy věřím, že není slabostí, ale přirozeností, je součástí a důsledkem pohybu našeho lidského vývoje. Neměnnost názoru je naopak projevem strnulosti a myšlenkové či duševní zkamenělosti a křeče.
Události, které jsem při tom zažíval, mi opět potvrdily, že „skryté světy a souvislosti“ opravdu existují a s tím naším (s námi) plynule prolínají, a že zájem různých duchovních entit a bytostí o nás není smyšlenkou, ale REALITOU, faktem, skutečností, i když vědou dosud nezjištěnou. Při publikování videa ARMÁDA V CIVILU, kterým jsem nevědomky přiživil strach, se mi doslova přizavřela má osobní skulina, průzor k vyšším duchovním světům, z nichž se učíme čerpat a do nichž jsme při příchodu na Zemi přirozeně napojeni… A naopak se začaly objevovat bytosti temna, přilákány stavem mého vědomí, klesající vibrací v důsledku strachu a hněvu, a otevírající se tak možností „spolupráce“. - Bylo to děsivé … a pravdivé, a dokonce i na dálku nezávisle potvrzené jinými vnímavými lidmi. To jsou ony DUCHOVNÍ SOUVISLOSTI našich životů, které jsem výše naznačil, ale které mnozí dosud považují za pohádky či báchorky. Jsou ve skutečnosti stejnou realitou Země a vesmíru, jako již objevené a do vzorců spoutané zákony elektromagnetismu, gravitace či zachování energie. A je vlastně smutné, že dávní obyvatelé naší země i takzvané primitivní národy to vždy věděli a pracovali s tím, zatímco naši vědci a akademici, kteří nás vynesli do kosmu i do neviditelného světa kvantové fyziky, tohle zatím nevědí či popírají... Ale tuším, že někteří to tuší... :-)
Jak už říkám ve videu z vystoupení na Lávce – pomyslný svatý Petr se nás u nebeských bran nebude ptát, zda jsme „uhájili hranice“, ale zda jsme otevřeli svá srdce. Ne v zášti uhájená hranice, ale SEBEOBRANA v pevnosti, v laskavosti a s otevřeným srdcem … je vstupenkou do nebe.
Co je to „nebe“? - Jiné, vyšší sféry bytí. Jiné možnosti, jiné úkoly, jiná učení a zkušenosti, ale Bohu a Světlu už o stupínek blíž…
Šíříme někteří hnus a strach a myslíme si, že si tím pomáháme, že se tím navzájem posilujeme a šturmujeme do boje. Ve skutečnosti se tím ničíme, lidsky i duchovně. A vábíme k sobě ty „temné“. To už vůbec není legrace… A na rozdíl od situace s migranty jde doslova o život… Oddělujeme se od Zdroje, od Světla, které nemá hranice ani zášť, ale jen věčně proudící tok moudrosti a lásky… A my jsme žáci v této vesmírné škole, nyní lidé, jakkoliv na to zapomínáme a dočasně se při pobytu na Zemi identifikujeme POUZE se svým jménem, tělem a osudem (národem, rasou), se svými instinkty a náladami. Zapomínáme NA VYŠŠÍ SOUNÁLEŽITOST SE SILAMI DOBRA A LÁSKY, které nás sem vyslaly. Na vyučenou. Jak obstojíme, jak postoupíme…
Věřte přátelé, že kdybych jen jednu jedinou věc měl o smyslu života dosud pochopit a nahlas říci: bylo by to, BEZ LÁSKY A BEZ SRDCE TO NEJDE… Přestože nám „chladný rozum“ velí bubnovat na plechový bubínek ega, hranic, zášti a oddělenosti… Uf.
Z tohoto úhlu pohledu začínám situaci s uprchlíky nahlížet nikoliv jako krizi, ale jako příležitost a výzvu.
Děkuju a hezkou neděli přeje Igor

Kdo souhlasí s tímto textem, prosím o jeho šíření a sdílení.

Odpovědět

—————

Datum: 13.10.2015

Vložil: Romana

Titulek: Re: Re: Škudce Chaun

pane Chaun tleskám, obdivuju, jak přesně a srozumitelně dokážete vyjádřit své pocity, cítím to podobně, ale taky někdy podlehnu "strachu", který se šíří okolo, díky tomuto vašemu článku se mu budu bránit a raději vysílat pozitivní energii tam, kde jí je třeba

Odpovědět

—————

Datum: 14.10.2015

Vložil: Eva

Titulek: Re: Re: Škudce Chaun

K tomu není co dodat, jen DĚKUJI, Igore Chaune :-)

Odpovědět

—————

Datum: 14.10.2015

Vložil: šlaušek

Titulek: Re: Re: Škudce Chaun

Takže: " odvolávám, co jsem odvolal a slibuji, co jsem slíbil" :-D. Když jsem viděl poprvé Vaše video ARMÁDA V CIVILU, tak jsem doufal, že i zabedněnci se může někdy rožnout v hlavě a možná se to dokonce i opravdu stalo. Ale buďto se vám tam znovu velice rychle zhaslo a nebo jste ze strachu, že vás ukamenují Vaši vlastní následníci čistě pragmaticky a pokrytecky zařadil zpátečku. Neva, o jednoho zabedněnce více, či méně - na tom už nesejde - myslím, že za chvíli budeme mít důležitější věci k řešení. Přeji Vám pevné zdraví ;-) a pěkný den.

Odpovědět

—————

Datum: 14.10.2015

Vložil: Petra Salamander

Titulek: Re: Re: Re: Škudce Chaun

Souhlasím

Odpovědět

—————

Kontakt

GOSCHA spolek

Pukšice 16
Uhelná Příbram
582 82 Golčův Jeníkov
IČO: 22769056
DIČ: CZ22769056


Igor Chaun
Šárka Hudečková
Lucie Scantlebury
Veronika Pěkná