Otázky a odpovědi - MEZI NEBEM A ZEMÍ...

Datum: 10.12.2016

Vložil: Čučorečka

Titulek: Adventní pozdrav

P.S. Igore, Vám se omlouvám, že v mnou doporučeném videu Váš výraz : " CHYBY DEMOKRACIE" vyzní prázdně a vezme za své. Je to opravdu k zamyšlení - je "demokracie" tím "pravým" systémem? Už si dovedu představit Vaši odpověďˇ: "nikdo zatím nic lepšího nevymyslel" (obvyklý argument). Ale opak je pravdou. Vymyslel. Ale problém je v tom ho prosadit a bude to fuška. A to je na nás všech.

Odpovědět

—————

Datum: 10.12.2016

Vložil: Čučorečka

Titulek: Adventní pozdrav

Chtěla bych pozdravit všechny "Nefejsáky" jako jsem já (a nikdy tomu nebude jinak - "nás nedostanou !" ) i Vás Igore v tomto adventním čase příhodném k rozjímámí a zamyšlení, kteří aspoň občas chodí na tyto stránky.
A doporučit ke shlédnutí (a případně ke sdílení -dle zaujetí) tato dvě videa na YOU TUBE: "SMRŤ NEJESTVUJE-ZVESTUJE SVETU TENTO CIGÁN" a "NEGRAMOTNÝ CIGÁN ODHALUJE 10 TISÍC ROKOV UTAJENÚ PRAVDU", včetně komentářů pod nimi.
Dovoluji si upozornit, že dehonestující výraz v názvu videa : "NEGRAMOTNÝ" je přinejmenším zavádějící, přesněji řečeno NEPRAVDIVÝ.

Odpovědět

—————

Datum: 08.12.2016

Vložil: Miroslav

Titulek: Meditace hudbou

Pro mě je nejlepší meditace hra na fujaru nebo koncovku. Kromě nutnosti 100% soustředění na dech, dostává tělo spoustu harmonický tónů, které působí na všechny buňky. A navíc, je to zážitek i pro ostatní. Jsem přesvědčen, že význam aktivního muzicírování na dechové alikvotní nástroje v přirozeném ladění (včetně hlasu) není zdaleka doceněn. Máte podobnou zkušenost?

Odpovědět

—————

Datum: 04.12.2016

Vložil: anet

Titulek: Kryon

Zdravim tě Igore,narazila jsem na članek kryona (andělská bytost) a pouze kopuruji text kde se dotyčná ptá otazkou: je možné pracovat tak, abychom se nemuseli znova inkarnovat do dimenze jako je tato? Odpověd: Vím, kdo tu je a vím, o čem přemýšlí tvá lidská mysl. Jsi unavená. A tak kdybych se tě zeptal, jestli se chystáš se sem opět vrátit, řekla bys: „Ne, díky. Jsem HOTOVÁ (skončila jsem).“ (Kryon to řekl dostatečně dramaticky a tak se lidé smějí.) Vím to, protože tohle je Lidská Bytost ve svém 3D, která už je unavená! A nechce ani pomyslet, že by TÍM PROŠLA ZNOVA (opět dramaticky vyjádřeno). Co kdybych ti řekl, drahá, že se znova vrátíš, budeš mít mladé tělo a probudíš se Osvícená? Že budeš mít faktor „zdravého selského rozumu“ přesahující cokoli, čeho jsi kdy dosáhla, a že začneš tam, kde jsi odešla a půjdeš dál mladá? Zní to tak špatně? Budeš pokračovat v tom, proč jsi přišla. To není cyklus, od kterého by ses měla oprostit…Takže, drahá, není žádné oproštění se od cyklu. Je jen zlepšení pochopení toho, v jakém cyklu se nacházíš. Já vím, ve kterém cyklu se nacházíš. Je čas, abys o tom začala přemýšlet jinak. Aby ses začala těšit na to, co přijde dál.
A tak mě to zní že se duše musí stale dokola reinkarnovat je to tak??

Odpovědět

—————

Datum: 10.09.2016

Vložil: Čučorečka

Titulek: Lorna Byrne

Ještě jednou dobrý den, Igore!
Netuším, jak často chodíte na svůj web. Ale přijde mi to už moc dlouho, co nereagujete. Ptala jsem se Vás již dne 16.5.2016 ,zda máte stejný názor jako Lorna Byrne, že zvířata nemají duši. Tedy dovoluji se Vás dotázat znovu. Můžete mi odpovědět?

Odpovědět

—————

Datum: 06.10.2016

Vložil: Igor

Titulek: Re: Lorna Byrne

Zdravím Vás, Čučorečko! - Já jsem o tom od té doby přemýšlel!!! :-) Byl jsem kvůli tomu i meditovat na Kalahari. :-) A teď ta odpověď. - Myslím si, že Božské podstaty se do "duše zvířat" nalévá méně do roviny pozemské, než u lidí, a více jí setrvává v Bohu. To však tyto duše nečiní méněcené. A že pole vědomí "pozemských zvířat" je méne individualizované, než to naše (i když je jistě rozdíl mezi mravencem a slonem) a více u zvířat funguje "společná duše druhová". Vnímal jsem v pralese duchovní praotce a pramatky třeba i hmyzích druhů. Lze s nimiž komunikovat a jsou velice vyspělé a moudré a spravují a řídí (z neviditelné nám oblasti Stvořeného) kupříkladu skrytou genialitu termitiště, neomylné tahy lososů k říčním pramenům, či sžíravý pohyb kobylek savanou! Vše je propojené! Individualita je klamem individuality, a skutečností Vesmírů je Jednota všepulzujícího života a Boží Tvorby. - Děkuju za krásný dotazu a přeju dobrý čas. Igor

Odpovědět

—————

Datum: 16.10.2016

Vložil: Čučorečka

Titulek: Re: Re: Lorna Byrne

Děkuji Vám moc za odpověď a je mi velkou ctí, že jste kvůli mému dotazu byl meditovat na Kalahari. Vyplývá z Vaší odpovědi, že Lorna Byrne se v tomto mýlí. Otázkou pak zůstává, v čem ostatním se ještě mýlí a v čem má pravdu (ale, co je to pravda? pravda by měla být jen jedna, i když si ji každý po svém vykládáme). Já jsem pro odpověď nemeditovala, ale jaksi podvědomě to cítím podobně jako vy. Čučorečka

Odpovědět

—————

Datum: 27.11.2016

Vložil: Jitka N.

Titulek: Re: Re: Re: Lorna Byrne

Dobrý den,
mírně se připojím svým názorem: Náhodou jsem sem nakoukla a to jsou ty náhody-nenáhody.;-) Mě tato odpověď Lorny velmi zarazila a hluboce vnitřně cítím, že to tak není. Měla jsem tu čest starat se ve svém životě o hodně zvířat a především na ty moudré oči našeho pejska Filípka, se kterým jsem vyrůstala, nikdy nezapomenu. Přemýšlela jsem pak proto a bojím se, co tato odpověď asi provedla s duší onoho děvčátka, které vyřklo tak moudrou otázku??

Odpovědět

—————

Datum: 10.12.2016

Vložil: Čučorečka

Titulek: Re: Re: Re: Re: Lorna Byrne

Promiň Jitko, já jsem nepochopila koho myslíš oním "děvčátkem" ?

Odpovědět

—————

Datum: 03.01.2017

Vložil: Miroslav Čapek

Titulek: Re: Re: Lorna Byrne

Dobrý den jmenuju se Míra a jsem z Českých Budějovic. Vaše odpověd i otázka dotazovatelky mě zaujala. Tajemství individuality je jedno z těch největších. Kladu si otázku jestli zvířecí instikt je opravdu tak geniální a nakolik je vědomí a nebo dokonce morální. Ano je to určitě obdivuhodný a vidím zde i určité znamení Stvořitelovo Slávy.Jsem v užasu před tím jak hluboko sahá Jeho moc když i nižší tvorové nám dávají takový svědectví..a stvoření je plné takových znamení! K jakému Vesmíru jsme to byli přizvání a jak veliky je ten celkový plán který se má ještě na nás smrtelných uskutečnit! Ohledně té indivituality bych chtěl ještě říct že skutečnost individuality považuju ještě za mohem větší znamení.Právě zde se totiž v přírodě rodí ještě něco nového a úžasnějšího. Z hlediska věřícího je to pro mě vrozování Krista do světa. Zřejmě jste to nazval klamem protože jste mínil ego. Nebo by jste vymazal individualitu a nastolil čistou kolektivitu? Je toto obsahem vaší vize? Fakt mnohosti vesmírných bytostí jak o něm často mluvíte mě inspiruje a je mi velmi blízký ovšem bez jedné centrální Bytosti (kterou může být výhradně Kristus) se celý "Nebeský dvůr" rozpadá. To je vše co ke mě přišlo ve spojení s vaším rozhovorem. (Ale určitě by šlo dále pokračovat :) Bůh je nekonečný a i naše pronikání Jeho je nekonečný :) děkuju Bohu za vás a za to co se skrze vás do světa šíří!

Odpovědět

—————

Datum: 08.08.2016

Vložil: Dana

Titulek: DMT, kvantová fyzika a bůh

Kvantová fyzika vyplnila moře otazníků, které po sobě ve mně zanechávala materiální věda a to, co jsme se ve škole učili. Všechno se točilo jen kolem gravitačních zákonů a různých paradigmat... Lidé dělají stále stejné chyby... jsme stejní, jako ve středověku - co nevidíme a neumíme změřit, to neexistuje... v tom jsem vyrůstala. A ještě jednu věc mně naučili špatně - že člověk je něco víc, nebo dokonce nejvíc... zavál na vás z toho středověk? Správně! to je příklad těch stále stejných chyb... člověk není rozhodně víc, než ostatní živé organismy... vlastně když vezmu, co jsme všechno už zničili a vyhubili, tak jsme spíš míň, než jakékoliv zvíře, než jakákoliv rostlina... No a kvantová fyzika poodkryla spojitosti a souvislosti např. v otázce posmrtného života... kdy molekula dmt zřejmě zprostředkuje všemu živému návrat tam, odkud jsme přišli. Do oné, naším světem zatím neakceptované, temné hmoty, která je univerzální inteligencí....

Odpovědět

—————

Datum: 16.10.2016

Vložil: Čučorečka

Titulek: Re: DMT, kvantová fyzika a bůh

Dovoluji si upozornit v souvislosti s "Ájou" všechny, kdo chodí na Igorovy stránky na zajímavé dokumenty na You tube: "ELFOVIA,VILY,ANJELI A AYAHUASCA-GRAHAM HANCOCK" a "GRAHAM HANCOCK-O LUDSKOM VEDOMÍ".

Odpovědět

—————

Ukázka z práce Igora Chauna

  

 

 

 

 

 

 


Kontakt

GOSCHA spolek

Pukšice 16
Uhelná Příbram
582 82 Golčův Jeníkov
IČO: 22769056
DIČ: CZ22769056


Igor Chaun
Šárka Hudečková
Lucie Scantlebury
Veronika Pěkná

NOVINKY GOSCHA

TŘI NEPRAVDY O VOLBÁCH!

TŘI NEPRAVDY O VOLBÁCH!

(18. 10. 2017) Přátelé, cítil jsem potřebu vyjádřit se k nadcházejícím volbám. Doporučuji,...

Více

—————

IGOR NA DNECH ZDRAVÍ V ŠUMPERKU

IGOR NA DNECH ZDRAVÍ V ŠUMPERKU

(12. 10. 2017)Přátelé, v sobotu 14. října se od devíti hodin ráno až do neděle otevřou dveře Domu...

Více

—————

NOVÉ VIDEO - ČLOVĚK a BŮH - prof. Karel Makoň

 NOVÉ VIDEO - ČLOVĚK a BŮH - prof. Karel Makoň

(27. 9. 2017 NOVÉ VIDEO! - Přátelé, rád bych se s vámi podělil o další jedinečnou přednášku....

Více

—————

O LÁSCE S LÉČITELEM KAFKOU

O LÁSCE S LÉČITELEM KAFKOU

(29. 6. 2017) NOVÉ VIDEO - Přátelé, malá ochutnávka z našeho natáčení s léčitelem a malířem...

Více

—————

NOVÉ VIDEO - Hostina V. Kafky a Jardy Duška

NOVÉ VIDEO - Hostina V. Kafky a Jardy Duška

(19. 6. 2017) Přátelé, s radostí zveřejňuji toto nové video, ve kterém Vladimír Kafka a Jarda Dušek...

Více

—————

HLEDÁM MALÝ BYT V PRAZE

HLEDÁM MALÝ BYT V PRAZE

(10. 6. 2017) Přátelé, nevíte o možnosti dlouhodobého pronájmu malého bytu nebo místnosti pro...

Více

—————

NOVÉ VIDEO - převor karmelitánů o Bohu a Lásce

NOVÉ VIDEO - převor karmelitánů o Bohu a Lásce

(2. 6. 2017) Rozhovor Igora Chauna s převorem Řádu bosých karmelitánů Kláštera Pražského Jezulátka...

Více

—————

NOVÉ VIDEO - NOC KOSTELŮ 9. 6. 2017

NOVÉ VIDEO - NOC KOSTELŮ 9. 6. 2017

(1. 6. 2017) Přátelé, včera jsem zažil u Pražského Jezulátka nečekané setkání, a věřím, že vás...

Více

—————

IGOR BESEDA V HRADCI

IGOR BESEDA V HRADCI

(29. 5. 2017) Přátelé, pokud budete v pátek v Hradci Královém nebo v okolí, zveme vás od 18 hodin...

Více

—————