Přátelé, srdečně vás zdravím. Jistě jste si všimli, že nyní zveřejňuji méně videí.
S o to větší radostí vás zvu na záznam 74 min. z mého vystoupení 6.4. v Ostravě.
V rámci festivalu VE SPOLEČNÉM POLI, organizovaném TAK JINAK MORAVA.
Hovořím tam o velmi aktuálních věcech, i o své osobní situaci.
Děkuju pořadatelům za možnost přednostního uvolnění videa pro Vás.
Přeju Vám příjemnou inspiraci na Cestě. - Igor









Přátelé, Goscha Spolek a Igor Chaun
Vám přejí krásný Nový rok, hodně radosti, štěstí a Lásky.
Moc Vám děkujeme za celoroční přízeň, zájem a podporu.
Je to naše SPOLEČNÁ CESTA!

Tady je video, které lze nazvat Igorovým "novoročním přáním".
:-) Děkujeme a těšíme se na další společné Poznání!





I temnota ti poděkuje, když je zkrocena tvou Láskou...
Ale řekne ti to, až když vyhraješ. - Krásný Štědrý den, přátelé!

To původní znění, jak jsem to "viděl" a jak to přišlo, bylo:
"I ďábel ti poděkuje, když nad ním vyhraješ Láskou.
Ale řekne ti to, až když vyhraješ!"

Ale do Vánočního rámečku se to slovo nehodilo...
Tak to doříkávám takto. Přeju hodně zesílené
a vědomé Lásky v nás, přátelé...

Můžeme tak doslova dělat Zázraky.
Měnit svět, lidi, vnímání ... a především sebe...
Uf! - Děkujeme!

 



“Nejdříve se mé vědomí roztříštilo na tisíc kusů. Nemohl jsem to pobrat. A pak se mi to začalo skládat, ve snaze a touze o duchovní pochopení, a také o útěchu a modlitbu.
Jediná šance je změnit atmosféru ve společnosti. Každý sám za sebe. A možná už to prostě teď nepůjde jinak. Postaru už to nejde."

Igor Chaun, noc 21. 12. 2023 - po natočení tohoto videa...

 















Přátelé, letos ten vstup do adventního času nějak silně vnímám. Asi je to ještě dozvuk Gošárny a zároveň ono otevření "duchovních informací", které teď cítím. Dělal jsem dnes na tomhle videu, cítím potřebu připomenout SOBĚ I VÁM krásu a důležitost tohoto času před Vánocemi... Je v tom obsaženo velké tajemství, ale není nerozluštitelné.  Povedlo se mi to dokončit a nahrát až teď, tak budu rád, když vám video ještě obohatí tuto první adventní neděli... - Děkuju za Sdílení. - Přeju dobrý a klidný předvánoční čas. - Igor (3. 12. 2023)



Přátelé, je to i na vás, co se bude dít dál,
s námi, s demokracií, se SVOBODOU SLOVA,
se stavem a atmosférou ve společnosti.


Pohrál jsem si s tímto videem a budu moc rád, když se podíváte.
O Cenzuře a SVOBODĚ SLOVA!
Týká se to i tebe a TVÉ RODINY!
O jednom "velmi utajeném" SEMINÁŘI v poslanecké sněmovně.
A o době a činech, na které bychom neměli zapomenout.
 

Přátelé, díky za vaši osobní zkušenost, když se PODĚLÍTE.
SDÍLEJTE, prosím, ať se video dostane k více lidem. Igor




GOŠÁRNA 30 - CO NAHRÁT A V JAKÉM POŘADÍ? - anketa! 

Přátelé, rád bych Vám nabídl, abyste sami určili, v jakém pořadí mám nahrávat VIDEA Z GOŠÁRNY. Minule jsem to vzal popořadě, abyste někteří mohli "chronologicky" s námi projít a zažít postupně celou naši 4denní akci. Teď to změním. Ještě k tomu udělám vysvětlující video s rekapitulací vystupujících.

Teď podzimní Gošárna byla opět velmi silná. A s mnohými z nás se "něco stalo", směrem k větší víře v lepší společnost, v osobní změnu k lepšímu, do klidu a radosti života. Alespoň já to tak cítím - a mám takovou odezvu i od některých z vás... Tak se těším, až videa v čase adventu vyjdou do světa...
Tak prosím vybírejte, co NEJDŘÍVE VÁS ZAJÍMÁ, co prvé zveřejňovat. :-)

 

Moc díky, kdo nás podporujete i finančně, umožňuje to pokračovat v Goscha práci!
Česká republika - 2000232580/2010
Slovensko a cizina: IBAN: CZ0820100000002000232580 SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX


Anketa

GOŠÁRNA 30 - CO NAHRÁT A V JAKÉM POŘADÍ? (nabídka je chronologicky podle programu)

CELÉ CHRONOLOGICKY - takže úvod Igora a téma JAK A PROČ VYTVÁŘET PROSTOR NADĚJE A INSPIRACE (302)
11%

– Rosťa Václavek – Změna pravidel hry – ZMĚŇ SVŮJ DECH A ZAČNOU SE DÍT VĚCI! (Příběh vlastní síly, kultivace dechu a přítomnosti.) (163)
6%

Igor Chaun: Proč drží náš SVĚT POHROMADĚ – skrytá vlákna Boží Lásky, (157)
6%

MUDr. Vladimír Čížek – Podobnost RAKOVINY těla a společnosti (170)
6%

Abhejali Bernardová: Jak plavkyně SEDMI MOŘÍ překonává výzvy a vnímá Božské (173)
7%

Richard Stříbrný – Nejvýznamnější astrologické konstelace: CO NÁS ČEKÁ V ROCE 2024 w (187)
7%

Stanley Bradley – zkušenost jasnovidce: Jak ZMĚNIT SVŮJ ŽIVOT K LEPŠÍMU (165)
6%

Kamil Novotný – Manipulace ve společnosti a v médiích (171)
6%

TAJEMSTVÍ A SMYSL ŽIVOTA - beseda s režisérem filmu PETREM VACHLEREM (184)
7%

Věra Keilová – SLUNCE VĚDOMÍ - o nové knize a UČENÍ léčitele Vladimíra Kafky (174)
7%

Margit Koláčková & violoncello: HUDEBNÍ TERAPIE (propojení hudby a spirituálních příběhů) (181)
7%

Igor Chaun: Žijeme současně ve více paralelních světech? + silná MEDITACE (151)
6%

Sally Hermanová– příběh mladé dívky, která uzdravila TĚLO I DUŠI z „nevyléčitelné nemoci“ (148)
6%

Marie a Tibor Abelovi – TĚLO, MYSL, NEMOC – pozitivní zkušenost s léčbou rakoviny (126)
5%

MUDr. Soňa Peková – DOKTOŘI, UFO A STVOŘITEL :-) Co znamená BÝT ČLOVĚKEM (Molekulární genetička a mikrobioložka, která překračuje hranice mainstreamové vědy a nachází odpovědi v duchovním světě.) (204)
8%

Celkový počet hlasů: 2656





Přátelé, rád bych se s Vámi podělil o tato tři duchovní videa,
jak mi v posledních dnech přicházela inspirace...
Děkuju a moc vás zdravím. Děkuju za laskavé komentáře,
za vaše reakce různě na sociálních sítích a v osobních zprávách.
I já potřebuji vaše povzbuzení a dělá mi radost, když se
daří inspiraci a poselství Shůry předávat dál.
A cítím, jak ROZEHŘÍVAJÍ NAŠE SRDCE...
Děkuju, Igor








Dodělal jsem teď video, zveřejním zítra večer,
a tohle jsem dal na závěr, přišlo mi to, musel jsem... Uf!






Kolem hospodáře prochází pocestný a ptá se:

"Proč tu stojíš se založenýma rukama a jen hledíš na hlínu pod nohama? Proč nesázíš, aby vzešla nová úroda? A mohl bys nasytit sebe, rodinu i lidi ve vsi?"

Sedlák zavrtí hlavou: "Nechce se mi už sít, orat ani žnout. Půda se zkazila. Nevím, jak se to stalo, ale vše okolo je bez života, půda odumřelá a místy i v bolesti... Co zaseju, půda už nepřijímá a zrno nazmar přijde. A nevím, jak půdě pomoci."

"Zvláštní," kýve hlavou tajemný pocestný. "A přece musíš sít, pokračovat v práci a věřit v úrodu a v život. Jak jinak chceš PŮDU OBRODIT?"

A pocestný pokračoval na cestě do Emauz, provázen dvěma učedníky...
 

A to táhne hlavou Igorovi.

Že naše půda života, naše společnost je bolavá a bez naděje.

Jak z ní může vzejít DOBRÁ ÚRODA? A má vůbec smysl do ní něco sázet???
Pracovat, tvořit, upozorňovat na sebe a jít s kůží na trh?


A přece musíš sít a věřit, i když se zdá, že půda zhořkla a na dobré slovo ani sémě už neslyší... Jak jinak chceš PŮDU OBRODIT?!?

A přece musíme pracovat a šířit Světlo, kolik dokážeme, a pomáhat úrodě na Božím lánu Země... Uf!

A pomoci si třeba i smyšleným podobenstvím...


 

 





REINKARNACE ZAŽIVA - Igorovo narozeninové video 60 – DOPORUČUJI!

Přátelé, moc děkuju za vaše přání a gratulace. Vážím si toho. A vnímám to jako projev našeho PROPOJENÍ. Připravil jsem pro vás tohle NAROZENINOVÉ VIDEO, 76 minut. Zastavil jsem v lese a natočil spontánní povídání o životě a poznání. Pojal jsem to jinak než obvykle.
Osobně si tohoto životního jubilea velmi vážím a děkuju za něj…
Uděláte mi radost, když se PODÍVÁTE, zamyslíte, dáte mi odezvu. Může to být váš MALÝ DÁREK pro mě. Jsme v tom spolu!

Jak už jsem psal, před deseti lety jsem slavil v kruhu Gošárníků a bylo nás hodně. V radosti a pospolitosti. Tyhle kulatiny s vámi slavím virtuálně – sám a na dálku. Nedělám oslavu. Cítím potřebu být sám se sebou, se svým osudem a poznáním. Se svými otázkami a odpověďmi. Se svým příběhem. A tvořit a pracovat.
Neorganizuji žádnou oslavu a poprosil jsem, aby to nedělal ani nikdo jiný…
A přece vím, že jsme spolu. Cítím vaše myšlenky, váš úsměv, vaše občasné poděkování, a vaši hloubavou upřímnou snahu přijít tomu všemu na kloub, tomu našemu životu, trápení i radosti. Jsme prostě spolu, a já to vím. Navzájem se posilujeme. Děkuju za Vám za to.
Igor

 

 







Co potřebujeme nejvíc?
Zachování NEZÁVISLÉ NOVINAŘINY a SVOBODY SLOVA!

(17. 8. 2023) Supové demokracie se vrhli na naši společnost a cupují ji pro svůj ZISK. Už se to děje. Není dne, abychom se nedozvěděli nějakou NOVOU ŠÍLENOST, co na nás systém chystá: zdražování a inflace, migrace, nejisté pohlaví dětí, žraní cvrčků – doplňte si sami. A k tomu cenzura a zase už dělení názorů občanů na ty „správné“ a nevhodné… A hon na ně…
Je nesmírně obtížné si přiznat, že žijeme ve světe CHAMTIVOSTI, která neváhá lhát, krást a ničit zdraví svých občanů, neurotizovat je a uvádět do hypnózy strachem a citovým vydíráním. A dosud nepředstavitelnými způsoby destruovat jejich fyzické i psychické zdraví, ožebračovat jejich finance, šlapat po posvátnosti svazku muže a ženy, demolovat bezbranné děti a popírat lidskou přirozenost. – Je obtížné si přiznat, že většina mocných tohoto světa žije v naprosté amorálnosti a pouze hledá, jak NAVÝŠIT ZISK a POSÍLIT MOC. A své rozkoše. Zdání „demokratického světa“ a jeho „VZNEŠENÉ IDEÁLY“ se jim staly záminkou, pod kterou přikryjí cokoli…

Míra této zvrhlosti je tak velká, a pokrývá tak široké spektrum našeho mediálního, společenského i politického života, že prostý slušný člověk si to odmítá přiznat, a prostě to vytěsňuje. Odmítá si poskládat střípky informací, které jsou dostupné, a naopak se přidává k honu na ty, kterým to dochází. Protože to ruší jeho pohodlnou a lenivou cestu – k osobní devastaci a zániku.

Vnímám už existenci amorální a naprosto zhůvěřilé skupinky těch, kteří jsou OPRAVDU U MOCI, schováni za obměňující se „vlády, prezidenty a politiky“. To jsou ti strůjci. Zaprodané duše, oddělené od Boha. Nevědí a nepřipouštějí si, že za své chování zaplatí, že za to doslova budou pykat v pekle. Kde si s velkou bolestí odžijí, co nyní druhým způsobují…
A pak je tu spousta těch, kteří jim slouží, aniž by si to nějak zvlášť uvědomovali. Prostě jim dělá dobře, že se zdánlivě podílejí na „výkonu moci“ a sbírají drobky svých prebend. Namlouvají sami sobě, že to tak „musí být“. Umlčeli vlastní svědomí či zdravé instinkty, vyhovuje jim, že mohou ostatní šikanovat a vytvářet pro sebe zdání exkluzivity. Nechtějí bojovat, ozvat se, riskovat existenci. Dělá jim dobře, že jsou součástí mediálních a politických institucí a kolečkem ve zdánlivě fungujícím systému. A tak si lámou charaktery, jdou proti hlasu svého srdce a podílejí se na velké společenské lži a klamu. Kolaborují se ZLEM ve „hře na pravdu“, která je ve skutečnosti kouřovou clonou pro velmi propracovaný cíl – našeho postupného ovládnutí, zmalomyslnění a zahořknutí.
Bez těchto lidí by systém útlaku a lži NEFUNGOVAL.

Nejhorší metlou současnosti jsou ZKORUMPOVANÍ NOVINÁŘI. A MÉDIA, vlastněná navzájem propojenými a spolupracujícími bohatci. Protože bez kontroly médií si zbraňové a farmaceutické lobby a nadnárodní vládci dělají doslova, co chtějí. Díky moderním technologiím mohou poprvé v nám známé historii lidstva ovládat a manipulovat naráz celý svět. Koupili si ty, kteří je měli kontrolovat, novináře – a doslova zvlčili.
Média, vedoucí novináři i pisálkové se tak přidávají na stranu utlačovatelů. Nekontrolují ty, kteří lžou, utlačují a na tom bohatnou, ale naopak značkují a dehonestují ty, kteří na to poukazují…

Z hledačů pravdy a zpravodajů se proměnili ve snipery, ostřelující svobodné lidi a názory. Zneužívají svou moc i povolání. Místo rozkrývání nepravostí a skutečně TEMNÝCH NITEK MOCI, až na výjimky, napadají svobodné lidi a veřejně je urážejí. Za jiný názor, náhled, zkušenost. Okopávají kotníky vědcům, umělcům, sportovcům, lidem renomovanějším a pro společnost užitečnějším, než jsou sami. A co horšího, mlčící většině to už ani nepřijde divné, a taky si kopnou. Jedovatá slina ulpí a otravuje a ROZDĚLUJE SPOLEČNOST.

V době covidové nám lhali a podvedli nás. Kvůli zisku a moci. Obětovali naše svobody, školy, práci, zdraví. Vycucali státní rozpočet a uvrhli ho do hlubokého deficitu. Vysáli zdravotní pojišťovny na nesmyslné testování. Zatajovali fungující léky a zakazovali dostupné léčby. Opakovaně mátli veřejnost a lhali o nemoci a očkování. Sami svá nařízení OPAKOVANĚ PORUŠOVALI, protože věděli. že jsou nesmyslná. To proto sami před sebou nenosili roušky, nedodržovali opatření, zákazy vycházení a tak dále. Společnost zkolabovala jako celek a co dosud platilo, lékařsky i vědecky, vzalo zasvé.

Volání po nápravě a určení viníků téhle šílené dvouleté anomálie, to není touha po pomstě. Je třeba vyšetřit, KDO MĚLI ZISK z covidového umrtvení společnosti, kdo podepisoval smlouvy, kdo měl provize, kdo ve skutečnosti rozhodoval. To není touha po odvetě. Je to důležitý akt samonápravy kvůli morálnímu NAROVNÁNÍ PÁTEŘE celé společnosti. A pojistka, aby se to neopakovalo.

Média vytvářejí „názor“, utvářejí myšlení oné pohodlnější většiny občanů a útočí a zostuzují jedince, kteří to vidí a upozorňují na to. Média dokonce vytvářejí vlastní umělou verzi světa, vybírají pro ni události a referují jednostranným způsobem. Programují čtenáře či diváka a potlačující jeho vlastní názor.
Dnešní média dokonce určují představu světa, v jakém si občan myslí, že žije. Určují „přítele i nepřítele“, zatajují fakta a souvislosti, překrucují závažné aspekty celosvětových událostí, od covidu po války, bez kterých jim nelze svobodně porozumět. Dokud to občan neprohlédne a z vlastní vůle nevystoupí z té čarovné kletby…

Stále jsou odvážní lidé, kteří se nenechali umlčet. Ale musíme je hledat a podporovat. A sami se jimi stávat…
Alternativní informace jsou stále dostupné, stačí věnovat pár hodin na internetu, a začne se vám vynořovat zcela odlišný svět, pravdivější, kde stěžejní jsou úplně jiná témata, než nám předkládá mainstream. A postupně vše dává smysl, bolestný, temný a pravdivý…
Tyto „alternativní informace“ jsou dostupné, ale jen minimum z nás je hledá. Jsou překryty dominujícím a manipulujícím hlasem mainstreamu. A právě proto je mainstream a světovláda nechávají ještě žít, protože jim vlastně neubližují… Neohrožují je. Jsou to zatím jen ojedinělé hlasy na poušti. Vládci to nazývají dezinformacemi a urážejí nezávisle myslící lidi. Jako to dělal minulý komunistický režim. Jen nahradili „ztroskotance a samozvance“ takzvanými „dezoláty“ a tak podobně.
A zase, problém je, kolik lidí tomu z pohodlnosti věří a za škůdce považuje toho, kdo se ozve, a nikoli skutečné manipulátory, kteří postupně ničí naše rozlišovací schopnosti, svobodu, zdraví a psychiku. Naši lidskou společnost.
Antisystémoví nejsou občané, kteří na to upozorňují, ale politici, média a instituce, kteří to dopouštějí. A kteří tak ničí důvěru lidí v demokracii.

Nestačí přesvědčovat přesvědčené.
Je třeba postupně BURCOVAT A PROBUDIT tu stále ještě omámenou či zhypnotizovanou většinu. Je to velmi osobní a dlouhý proces, vím to z vlastní zkušenosti, UVĚDOMIT SI, že jsme vlastně dlouhodobě a průběžně podváděni!
Nestačí si lajkovat a navzájem souhlasit v našich sociálních bublinách. Je třeba tohle DŮSLEDNĚ POJMENOVAT, hovořit o tom nahlas a nedat se uchlácholit, a tak doslova probouzet i další spoluobčany…
Nenechat se UNAVIT ZLEM – a nezapomenout na DOBRO!
Apelovat na naši přirozenou touhu po Pravdě, štěstí, spravedlnosti a Lásce… Jsou to dary od Boha, věnované nám do samé podstaty lidství…

Každý svobodně pozvednutý hlas si zaslouží RESPEKT A ÚCTU.
Je nesmírně těžké pochopit, že rovnost, spravedlnost a demokracie jsou pro současné mocenské struktury jen nástrojem lži a prostředkem vlastního zisku. Neuměli jsme si představit, že lze uplatit a obelhat naráz skoro celý svět, vlády, média, vědce, novináře... Míra amorálnosti zachvátila svět nevídanou měrou, a zbytek "slušných" propadá apatii. Takhle nějak končily dávné civilizace… Vyhořením, propadem, odloučením od podstaty existence…
Jako účastník Listopadu 89 jsem dlouho věřil, že se naše země, i celý svět, ubírají „dobrým směrem“. Že to vše podivné jsou jen ojedinělé chyby, omyly, selhání…
A člověk posléze pochopí, že je MLČÍCÍM ÚČASTNÍKEM klamu a podvodu. A když chce PROMLUVIT, je napadán a zostuzen. A co horšího, valná část obyvatelstva se přidá k tomu útoku. A skrytí vládci si myjí ruce. My ten boj a autocenzuru obstaráváme za ně – sami mezi sebou.

Situace je natolik vážná, a tlak probíhá na tolika frontách současně, že pouze OSOBNÍ INTEGRITA jedince, vnitřní síla a odvaha mohou napomoci TOHLE ZASTAVIT.
Situace je natolik vážná, že porazit toto doutnající zlo a rozhořívající se tragédii SOUČASNÉHO SVĚTA už nelze bez víry v Boha, bez čerpání duchovní síly přímo ze Zdroje – ze ZÁKONŮ Pravdy, Lásky a Světla.

V současném stavu vědomí nemůžeme postoupit dál, naopak zakrníme a začneme odumírat.
Situace začíná být opravdu vážná, přátelé. A je jen na nás, zda tohle je začátek konce, nebo naopak NOVÝ ZAČÁTEK. Ale vybojovat to musíme nejprve KAŽDÝ UVNITŘ SEBE.
Jen tak se může změnit společnost – a pak i celý náš svět.

Děkuju za váš názor, komentář, podporu a SDÍLENÍ. Igor







Poselství z Fátimy – NEBEZPEČÍ ŠELMY PRÁVĚ DNES, V TÉTO DOBĚ!

Přátelé, přišlo mi včera za superúplňku silné sdělení.
Tak se s vámi dělím. Zpracoval jsem jako text i video...


Aby vznikla hudba, musí být hráč a nástroj.
Aby vzniklo pozemské zlo, musí mít hráč Satan k dispozici také nástroj, totiž Člověka.
Chceš být jeho nástrojem? Chceš jím být? Nebo míříš ke Světlu a k Lásce? Uvědomil sis někdy, že si můžeš položit tuhle otázku?
Položil, položila sis ji někdy?
Které struny v sobě necháváš rozeznít?

A uvědomuješ si vůbec, že ty jsi tím, kdo ROZHODUJE?
Ve své mysli, vědomí, ve svém myšlenkovém nastavení? Mírou laskavosti a tolerance, které dokážeš vygenerovat? Nebo naopak mírou nenávisti a agresivity, které šíříš kolem sebe a bez omezení a zábran vypouštíš do světa?

Ona zdánlivá svoboda být vulgární a nenávistný, třeba na sociálních sítích, je v této době nových informačních technologií ZLOMYSLNÝM DAREM temné strany, poťouchlou pomůckou k znečištění našich srdcí. Brzdou poznání a růstu.
Kdo jsi zvolil zlo a agresi, zdaleka neubližuješ jen adresátovi, ale i sobě, blízkým, rodině, svým dětem. A jejich budoucnosti.

Mnozí uvěřili, že se máme hádat, nadávat si a nenávidět se, protože jsme “nepřátelé“ kvůli svým odlišným názorům a zkušenostem. Tento nesmyslný boj rozdělil v současnosti přátele, rodiny, spolupracovníky. Rozřezal společnost na jednotlivé buňky, bojůvky a bubliny.
Jako malé děti jsme uvěřili nenávistným nálepkám typu Pražská kavárna, antivaxer, odpírač, dezinformátor, flastenec, dezolát, ba dokonce Chcimír či Chciválek. A dokázali jsme zneužít k nadávce i termín Pravdoláskař.
V takové intenzitě to tu dlouho nebylo. Připomíná to temné období před začátkem světových válek. Míra nahromaděné agrese se buď ztlumí uvnitř nás, vyřeší láskou a tolerancí, nebo HROZÍ VYBUCHNOUT neskutečně silnou explozí. Jak je známe z historie 20. století. Chceme to?
A uvědomujeme si, že právě teď, v těchto dnech, to máme stále ještě ve své moci…?

Vpustili jsme do duší temnotu, POSÍLANOU TEMNÝMI. Přitom jste všichni děti Boží a k Němu zpět směřujeme. Slova o Jednotě a Lásce, to nejsou prázdné fráze…

Kdo společnost rozděluje, chce ji lépe ovládat. Na to zapomínáme a hrajeme bez rozmyslu tu hru skrytého vysílače temnoty. Štvou nás proti sobě, ke svému prospěchu a moci. A někteří se stávají pěšáky zla a bez rozmyslu se přidávají. To dnes vidíme. Hlídáme se a osočujeme navzájem. A kdosi skrytý si mne ruce. Kdo se bezmyšlenkovitě přidává ke štvanici na „vytipované oběti“, hraje na temnou STRUNU ZLA a ničí prostor svobody sobě i blízkým. Svou vlastní přítomnost i budoucnost. Platilo to v dávných časech, platilo to za fašismu i komunismu, a platí to i dnes – vytváření sémě nenávisti k odlišně smýšlejícím, chovajícím se, vypadajícím. Následuje DEHUMANIZACE uměle vytvořeného nepřítele – a pak je dovoleno vše. A v masové hypnóze se nepozorní přidávají…

Platí to od nepaměti, a děje se to i dnes. Kdo to prohlédne, začíná se osvobozovat. A to právě není žádáno. Proto ty boje, štvanice, pronásledování svobodně či „jinak“ smýšlejících, kteří se ozvou a zvedají hlavu.

Jak jsi na tom v téhle době ty?
Nechal ses nalákat temnou stranou, Bratře, ulevuješ si, Sestro, z BOLESTI BYTÍ jedovatou slinou, zlobou chrstnutou na své bližní?
Popouštíš uzdu temným myšlenkám a výlevům – a TEMNÉHO PÁNA nástrojem se tak stáváš?
A spolu s ním táhneš nevědomky svět do propasti? Uvědomuješ si vůbec, že satan tak koná, aby se Bohu vysmál?

A proč to píšu zrovna teď?
Lidé podceňují sílu Šelmy. Dokonce i církevní představitelé neměli odvahu plně vyjevit fátimské proroctví. Protože mířilo i do jejich vlastních řad.

 

Připomeňme si, co se stalo. V roce 1917 se u portugalského městečka Fátima odehrály podivuhodné události. Třem dětem se začala zjevovat světelná bytost – Paní z Fátimy. A předala lidem varování a proroctví.

   

Co se událo ve Fátimě od května do října 1917 nemá v moderních dějinách obdoby. Fátimská zjevení a poselství jsou považována za nejdůležitější od posledních biblických textů až po současnost. Zjevení se potvrdila předem ohlášeným slunečním zázrakem před sedmdesáti tisíci lidmi. Úkaz na nebi sledovali i čtyřicet kilometrů vzdálení lidé.


Dnes jsem se zabýval fátimským zjevením a měl jsem vjem v podobě Šelmy, o zlu, na jehož nebezpečí poukazovala Panna Marie při zjevení. Tato šelma se teď probouzí.

Varování z Fátimy zesiluje právě dnes, protože nebezpečí šelmy narůstá.
Zda vyhraje nebo ne, to se rozhodne bojem UVNITŘ TEBE.
Záleží na každém jednom z nás. Zda šelma vyhraje, kolik získá moci a kolik světu uškodí. Nerozhodne se to ve vnějším světě, ale uvnitř tebe. Mírou pochopení, tolerance a lásky, které PRÁVĚ V TĚCHTO DNECH dokážeš v sobě vytvořit a vyslat ze sebe ven.

Jen ten, kdo Šelmu zahlédl, kdo jí pohlédl do tváře, ví, jak obrovské a strašlivé nebezpečí z ní plyne.
Pohlédl jsem jí do tváře. Dnes znovu…
A proto vím a opakuju pro vás, jak nesmírně důležité je – pro záchranu Země, našeho světa, a především každé naší jednotlivé lidské duše – jak nesmírně důležité je nedat šelmě prostor, zkrotit ji v prvopočátku, porazit ji.

Zahlédl jsem tvář a sílu Šelmy a je to síla děsivá a všezničující.
A tato síla narůstá, když dostane prostor. Nevím, jakými slovy dostatečně popsat toto nebezpečí, zdůraznit obrovskou nutnost našeho pochopení, naší aktivace tolerance, laskavosti – naší OSOBNÍ POKORY A VÍRY. Odvahy a prosby Vzhůru.
Když šelmu spatříte, máte potřebu okamžité záchrany, stejně, jako byste neváhali v hořícím domě, potápějící se lodi nebo při bořící se půdě pod nohama.
Nebudu popisovat, se může stát, když Šelma vyhraje a přebere moc. To si každý představte a dosaďte sami. Není vyloučené, že v „kvantovém poli našich obav“ to bude pro každého částečně odlišné, dle jeho největšího strachu. V jakýchsi souběžných paralelních světech „naší reality“. Protože Stvořitelovo dílo je mnohem širší, než zatím chápeme a přijímáme.

Kdo Šelmu spatří, nastává u něj okamžité a bezpodmínečné odvrácení se od Zla.
Nastává u něj aktivace síly Lásky a Dobra – a úplné volání ke Světlu. Jako když tonoucí lapá po vzduchu.
Ovšem – může nastat i FASCINACE ZLEM a jemu propadnutí. Ale to je anomálie. A nesmí převládnout.
Většinovou a přirozenou lidskou reakcí na Zjevení se Šelmy je okamžité obrácení se ke Světlu a Pravdě Stvořitele a k nebeským bytostem Lásky. K Ježíši Kristu, k Panně Marii, k archandělům a andělům, pomocníkům a strážcům Božího díla… A Života. Ufff.
Nastává aktivace vlastního Božího Světla v nás.

To je náš úkol v téhle době, tím máme pomoci sobě, Božímu dílu, světu, svým bližním.

Věřím, že jsou okamžiky v lidském rodu, kdy se stáváme aktivními spoluúčastníky ZÁZRAKU STVOŘENÍ. A podílíme se na jeho udržení a růstu, či naopak zničení. A nutno znovu říci, že rozhodující procesy se neodehrávají venku, ve vnějším světě, ale UVNITŘ V NÁS.

Tento svět se mění a z toho pramení zvláštní smutek některých nás. Naše pohodlí už nebude takové, jaké bylo. Život už nebude, jak jsme jej znali a pohodlně žili. A přece může být dobrý – v laskavosti a ve vstřícnosti. Nikdy nevyčistíš Svět, dokud nevyčistíš sám sebe. Začni u sebe a kolem se budou dít zázraky. Doopravdy a doslova.
Ten nový způsob lidské existence, podoba naší příští společnosti, záleží na nás.
To proto jsme ze strany Zla bombardováni – strachem, malostí, náznakem chudoby, agresivitou a nejistotou. CO BUDE DÁL, ZÁLEŽÍ JEN NA NÁS.

Dnes jsem měl silný vjem Šelmy, byl to večer superúplňku 1. srpna. Znovu jsem jí pohlédl do tváře a spatřil naléhavost změny pro každého jednoho z nás. A nenápadný začátek boje, ve kterém nesmíme prohrát. Už to začalo, už se to děje…
A když to prohrajeme, nemuselo by to být na jeden pouhý lidský věk. Mohlo by to být na mnoho věků a lidských pokolení. Máme odpovědnost nejen za sebe teď, ale i za stav, v jakém předáme tento svět příštím duším, které budou přicházet. A také mají právo se tady učit, poznávat a rozvíjet.

Nikdy nejsme sami, ale zapomínáme na to. Rozfoukejme tedy jiskru víry a naděje, kterou nám Stvořitel vložil každému do srdce. Vznikne tak plamen, který může být naším štítem i mečem. A šelma to ví. Bojí se toho ohně. Může vyhrát pouze díky naší slabosti a nepozornosti.
Protože SÍLY DOBRA A SVĚTLA jsou z podstaty mocnější. Záleží tedy jen na nás, kam se přikloníme, na jakou stranu, svým vědomím, myšlením, skutky i mluvou.
Děkuju. Igor

P.S:
Po dopsání tohoto textu jsem měl další vizi.
Dostal jsem se mezi svých 12 „měsíčků“, jak nazývám své astrální duchovní rádce, kteří mi radili před vtělením a pomáhali určit úkoly – tohoto „života Igora“. Usmál jsem se na ně, v jakýchsi nebeských skalách kolem ohniště, šťastně, že je vidím, snad „za odměnu“, že jsem protentokrát zase jednou „splnil úkol“ a podal svědectví, varování, zprávu. O tom, co se blíží.
Jeden vstal, ozbrojený velkým kyjem či kladivem, došel až ke mně, viděl jsem jeho vousatou a skoro hrozivou tvář, však laskavou a velmi mocnou. Pomocně jsem si ho nazval Thor, ovládající blesky a vítr.

A on řekl ve smyslu: „Je důležité, abyste se vy lidé, KAŽDÝ, KDO TO DOKÁŽE, chopili teď VLÁKNA SVÉHO SVĚTLA a pomohli v boji.“
Ano, bral jsem to jako potvrzení a těšilo mne to. I když zpráva byla vážná. Ano, blíží se opět boj mezi silami nebes a temnoty, který se po nějakém čase vždy cyklicky odehrává.
A Thor, budu mu tak říkat, pokračoval: „A vy lidé můžete pomoci. Ze svého místa na Zemi, ze své lidské pozice, ze svého současného života. Čistotou srdce a vědomím Boha. Vaše pomoc je důležitá. Tím propojujete světy a posilujete Světlo.“
Úsměv mi zamrzl na tváři. To potvrzení správnosti Cesty mne potěšilo, ale vnímal jsem, že vše, o čem Thor hovoří, je pouze začátek Cesty, začátek příběhu, který se teď odehrává… A na kterém se podílíme MY VŠICHNI...
A že se doslova jedná o osud světa – a o naše Duše. Na dlouhou dobu…
A řečeno jazykem pozemským, zda upadneme do otroctví temnoty, nebo se s pomocí Boží a pomocí Nebes, vlastní silou, pozdvihneme do Světla…

——————————-

Pro lepší pochopení okolností ohledně utajování 3. poselství z Fatimy.
https://www.lumendelumine.cz/index.php?page=fatima-a-jeji-treti-tajemstvi

https://www.cm-fatima.cz/m/zjeveni-ve-fatime-17/

Krátký dokument o mariánském zjevení ve Fatimě v roce 1917
https://youtu.be/VGgKXRHj68c





Dana Talácková je ředitelka Svobodné školy Chotěboř.
Tady je její vystoupení na jarní Gošárně 29 - DOPORUČUJI.
"Jak přestat z dětí dělat mechanické a nesamostatné členy společnosti?"










Přátelé, měl jsem inspiraci, tak se s Vámi dělím...

 


Když květina potřebuje vodu, nasaje ji. Když list potřebuje Slunce, přijme ho. Když zvíře najde potravu, pozře ji.
Jen my, lidští tvorové, o své základní potravě – o Bohu, hovoříme, hledáme ho a žádáme si prostředníků, kteří nám ho mají najít či zpřítomnit. Ale neumíme napodobit květ, list, kdejakého malého živého pozemského tvora – a Boha prostě přijmout.
Nasát a pozřít, všemi póry těla i celým srdcem!
Myslí, intuicí i instinktem.
Následovat a rozfoukat nezhasitelnou jiskru ve své hrudi. Teď!

Tohle uvědomění je nejzásadnější pro současného člověka.
Že Božské se nikdy NEVZDÁLILO, že Božské je PŘÍTOMNÉ od dávných věků nepřetržitě k dnešku, pro bájné reky a hrdiny dávnověku, pro Mistry a apoštoly - stejně jako dnes pro nás. Všichni k němu máme vždy okamžitý a VELMI OSOBNÍ přístup.
My všichni, každý jeden z nás, právě TEĎ.

Velcí Mistři minulosti i křesťanští apoštolové neudělali nic jiného, než že tuto Sílu rozpoznali, přijali, v sobě oživili a nechali pracovat.
Když se to stane, tato Boží síla doslova mění náš život a VYŽIVUJE, léčí a harmonizuje celou naši bytost do souladu s Jednotou a Veškerenstvem. LÉČÍ bolest člověka, bolest lidského bytí. A vytváří v nás nové pole lásky. Pokory, pochopení a smířlivosti.
Každý z nás to může udělat, právě teď.

Pak se všechny děje tohoto světa, i ty zdánlivě bolestné a nepochopitelné, stanou snáze přijatelnými – s vědomím Božské lásky a HARMONIE všeho, co se děje.

Všude a vším teče Božské. Ale když protéká člověkem, a on si to uvědomí, Bůh se raduje a je to nejvíce posvátné. Přidej se. Teď.

Píšu tato slova, protože vím z vlastní zkušenosti, že někdy stačí malinko. Jen cvrnknout do člověka, jen to připomenout pár slovy, a on se oheň rozhoří, protože už je připravený.

To poznání není venku, je UVNITŘ, v nás. Toto poznání je možností a Stvořitelovým darem pro nás, lidské bratry a sestry

Máme se proto navzájem POVZBUZOVAT, podávat si ruce v pomoci a připomínat si existenci kosmického Stvořitele, nebeského Otce na výšinách. A jeho zákonů, a především té jeho všeprostupující Lásky a Jednoty, která nás stvořila a vysílá do těchto jednotlivých misí, úkolů.

Čím dříve to pochopíme, tím méně bolestný bude náš úděl a dokážeme se na svět i lidi okolo spíše usmívat, než mračit.
A nad světem méně lamentovat, a více ho laskat a hladit, v mysli i v srdci. Potřebuje to.
Svět, Vesmír i Matka Země cítí naši lásku, když ji dokážeme v sobě vygenerovat. Osvobodit a uvolnit. Aby zářila a sálala ven. Spolupracovala.

Vše je ŽIVÉ. Propojené.
Jedna jediná dobrá myšlenka může zachránit celý svět. To není fantazie. To je fakt. Přidej se.







Přátelé, už se můžete hlásit na jubilejní 30. Gošárnu!
16. - 19. listopadu 2023, opět 4 dny, včetně svátku 17. listopadu
Hotel Fantazie, Chotěboř - www.hotelfantazie.cz

V sekci BESEDY A AKCE najdete přihlášku a informace.
V jednání jsou opět velmi zajímaví hosté. A pokud zvažujete poprvé, tak PŘIJEĎTE, protože NAŽIVO je to lepší! :-) Akce je koncipována jako ČTYŘDENNÍ a doporučujeme přihlášku na celou akci včetně stravy do hotelu Fantazie, který je centrem dění včetně programu, sálu a stravy. Přihlašujte se přes náš formulář, nikoliv individuálně do hotelu.

Díky a těšíme se na Vás!
Igor a Spolek Goscha

 














(18. 4. 2023) Přátelé, sám na sobě cítím, jak nesmírně důležité je právě v této době si NAVZÁJEM naslouchat, POSILOVAT se v Lásce, v pozitivitě a v důvěře v Boží dílo. V jeho celkovou HARMONII a rovnováhu. Ať se to nám, pozemským tvorům, jeví jakkoliv. Pamatujme, že naše "nepřátelství a rozbroje" nejsou skutečné. Jsou důsledkem iluzorního našeptávání Zla a našeho nevědomého přijetí této záporné a oslabující nás síly. Nedostatečné ostražitosti. A lenivé ochoty Zlem se nechat ovládat a manipulovat. Jeho vyzařováním, dále posilovaným nevědomými lidmi.

Jsme synové a dcery téhož Otce, jsme prsty téže ruky, jsme ruce téhož těla, jsme větve téhož stromu. Toto je VELKÉ POZNÁNÍ, jehož osvojení rozpouští v našem srdci boj i nenávist. - Mezi námi, Božskými dětmi, kdysi panovala absolutní Láska a zase panovat bude. Toto poznání přináší RADOST z existence, ať se v jevovém světě děje cokoliv. Ano, bezpráví a útlaku se v jakékoliv podobě musíme bránit. Ale můžeme při tom zůstat pevní, a nemusíme špinit svá srdce, mysl a ústa.

Tohle asi musíme postupně prožít a pochopit každý tady na Zemi, každý jeden z nás. Tajemstvím je, že i zdánlivě strašné události tomuto pochopení přispívají... Napomáhají. 

Pokud se hádáme na sociálních sítích, pokud si nadáváme a bojujeme spolu v reálných životech, NEJSME TO MY. Je to vtisk Zla, který jsme dopustili. Z lenivosti a pohodlnosti. Protože naše podstata je Světelná a v Lásce. A my jsme ji nechali v sobě pohasnout. Ale ona nikdy nezhasne zcela. A kdykoli ji můžeme znovu rozfoukat, aby zasvítila - na naši Cestu, a svítila na Cestu i druhým.

Proto jsem stále optimista a věřím v lepší zítřky Lidstva, i když i mne současný stav velmi, velmi bolí... Někdy téměř k nesnesení.

A o téhle víře, pravdě a naději jsou naše Goša setkání, v přátelství a v laskavosti. Prostě si připomínáme věčnou Boží jiskru v nás.

Přijeďte, těšíme se na vás.

 
Doladil jsem program na Gošárnu 29 a s velkou radostí ho zveřejňuji. Podařilo se dát dohromady jednu z NEJZAJÍMAVĚJŠÍCH nabídek, lidsky a duchovně, co jsme zatím měli. Zvu vás, kapacita v sále ještě je, ubytování ve Vysočině také… Hlaste se přes PŘIHLÁŠKU a informace, které najdete přehledně na https://www.goscha.cz/besedy-a-akce/

 






Přátelé, na tomhle videu mi záleží (na jeho obsahu) a budu moc rád,
když se PODÍVÁTE. - Děkuju, Igor

MOTTO: Neberme „kulisy světa“ jako důvod ke strachu, obavě a úzkosti. Berme je jako výzvu, nakolik dokážeme uchovat lásku, harmonii a vnitřní klid, ať se děje cokoliv. Víra, Láska a Umění kultivují naši duši, a když ji zjemníme, porostou a budou se kultivovat i naše VZTAHY A VNÍMÁNÍ.




 

Přátelé, srdečně Vás zveme ve čtvrtek 30. března na SETKÁNÍ v Českém Krumlově,
Přátelské neformální povídání o životě a poznání, otázky a odpovědi.
Vstupenky u Erika Erdélyiová - ateliererika@seznam.cz, +420 731 169 153
Nebo v obchodě Živadosta na Plešivci či v Kavárně DELI99.
Nebo na místě. Těšíme se na Vás. :-)

A o měsíc později 4 dny na Gošárně, těšíme se na Vás... :-)
Viz tady na BESEDY A AKCE
.

 




Lidi, přátelé, bez hluboké aktivace DOBRA v nás to nedokážeme!
Chápete to? Jen Láska a porozumění zaženou náš strach...


Vypadá to jako politika, společenské změny, tíha vybočené civilizace, nátlak a lži globalistů, drancování přírody... Ale to, oč tu běží, vlastně ukazuje tenhle OBRÁZEK. (I když ho sem nedávám rád.) ... Dobro je v každém z nás. A boj o něj se neodehrává venku, ale UVNITŘ. - Probudit Dobro, uvědomit si ho a použít, třeba i v slzách a s bolestí, je ten skutečný Boj, který nás čeká... - A bez kterého se prostě neposuneme dál....

A velcí Učitelé to věděli... A také, že když boj o Dobro v nás vyhrajeme, postoupíme do vyšších duchovních říší a stupňů Poznání... Viděli úžasný Osud lidstva v jeho celku i souvislosti kosmické... To proto přišli a učili nás Lásku, porozumění, pokoru k Božkému Zdroji a přijetí Života v jeho kráse, síle a Zdraví... Uf!
A když boj o Dobro v nás prohrajeme, když to vzdáme, klesneme ještě níže, do spodních světů, a bude to těžší, odehrávající se zdánlivě nekonečně ... znovu a znovu.

Víte, když uplatníme ten pohled Jednoty, Dobra a Lásky, tak ono se mnoho věcí hned samo od sebe zjednoduší, vyřeší... Jako se neperou dva prsty jedné ruky, ruce jednoho těla či větve jednoho stromu, tak přijde čas, kdy i my lidé si uvědomíme svou skutečnou Jednotu, identitu a poslání, a odpadnou půtky a nedorozumění, až na občasné malé, ohraničené a individuální deviace. Lidstvem jasně rozpoznatelné a ihned s Láskou ošetřené...



Novinky

Přihlaste se k odběru novinek:







Přátelé, zveme Vás a připomínáme jarní Gošárnu 29,
kde bude vystupovat i MUDr. Jan Hnízdil a odpovídat na vaše otázky
z oblasti celostní medicíny.

Je to poslední víkend v dubnu, čtyři dny v Chotěboři, končíme v pondělí 1. máje...
Podrobné info a PŘIHLÁŠKA v sekci BESEDY A AKCE.
Budeme teď dělat pouze dvě Gošárny ročně, tak neváhejte.
Hotel Fantazie se už plní... :-)

 




















Naše práce vzniká díky vaší pomoci. Děkujeme za podporu
na transparentním GOSCHA účtu

Více také zde
DĚKUJEME!



Aktivitu Igora můžete sledovat také na Facebooku  ZDE! 


MOŽNOST BESEDY NEBO SETKÁNÍ S IGOREM CHAUNEM

Přátelé, v případě vašeho zájmu pište na goscha@seznam.cz nebo volejte na +420 603 552 910 Vystoupení vycházejí z mé osobní životní a duchovní zkušenosti a jejich cílem je především vzájemná podpora a sdílení optimismu a naděje. Součástí bývají spontánní meditace. Více informací ZDE.


Kontakt

GOSCHA spolek

Pukšice 16
Uhelná Příbram
582 82 Golčův Jeníkov
IČO: 22769056
DIČ: CZ22769056


Igor Chaun
Ivana Vitáková
Dana Talácková
David Borůvka




Děkujeme, že přicházíte
nabrat inspiraci a posilu!





NOVINKY GOSCHA

Povídání s Igorem - HOVORY ZE ZEMĚ

Povídání s Igorem - HOVORY ZE ZEMĚ

(30. 10. 2020) Přátelé, Dobroběžník Marek Jelínek si zve lidi k neobvyklým a spontánním "hovorům ze...

Více

—————

VÝZVA na podporu přírodní medicíny!

VÝZVA na podporu přírodní medicíny!

(29. 5. 2020) VÝZVU na podporu přírodní a nekonvenční medicíny si můžete PŘEČÍST A PODEPSAT na...

Více

—————

VIDEO - Na kozí farmě u Vandy!

VIDEO - Na kozí farmě u Vandy!

(27. 5. 2020) Přátelé, s velkou radostí zveřejňuji tohle lidské, obyčejné a dojemné video o CESTĚ...

Více

—————

NOVÉ VIDEO - Bůh je ŽIVÝ a TECHNICKY FUNKČNÍ!

NOVÉ VIDEO - Bůh je ŽIVÝ a TECHNICKY FUNKČNÍ!

(24. 5. 2020) Jak se síly Světla a temnoty přetahovaly o duši Jaroslava Rady, výtvarníka a...

Více

—————

NOVÉ VIDEO A POZVÁNKA NA ČERVNOVOU GOŠÁRNU!

NOVÉ VIDEO A POZVÁNKA NA ČERVNOVOU GOŠÁRNU!

12 vláken našeho DNA! Bůh, Láska a vyšší přírodní zákony – Pavla a Igor na Letné (15. 5. 2020) Jak...

Více

—————

NOVÉ VIDEO - POTŘEBUJE MUŽ K OSVÍCENÍ ŽENU?

NOVÉ VIDEO - POTŘEBUJE MUŽ K OSVÍCENÍ ŽENU?

(22. 11. 2019) Povídání o životě, hledání, ženách i psím prdění. - Povídání, ve kterém se nedozvíte...

Více

—————

NOVÉ! - Kvantová fyzika a spiritualita!

NOVÉ! - Kvantová fyzika a spiritualita!

(22. 11. 2019) Přátelé, s radostí a velmi rychle uvádím do života tohle video! Vědecké poznání...

Více

—————

NOVÉ VIDEO IGORA: Jak pozvednout své vědomí

NOVÉ VIDEO IGORA: Jak pozvednout své vědomí

(30. 10. 2019) Změněné stavy vědomí nejsou reakcí na požitou drogu, ale průhledem do...

Více

—————

Štěstí, náhoda nebo POMOC ANDĚLŮ?!

Štěstí, náhoda nebo POMOC ANDĚLŮ?!

(16. 5. 2019) NOVÉ VIDEO - Přátelé, jaký je na tohle váš názor? – Všichni se občas díváme na ona...

Více

—————

NOVĚ - Jób, člověk soudí Boha!

NOVĚ - Jób, člověk soudí Boha!

(12. 5. 2019) Přátelé, tohle je opravdu krásná audionahrávka, DOPORUČUJU! JÓB – ČLOVĚK SOUDÍ BOHA...

Více

—————

NOVÉ VIDEO - Bolest jako dar!

NOVÉ VIDEO - Bolest jako dar!

Přátelé, včera ráno jsem měl zajímavý vjem – o lidské naší bolesti. Tak se s vámi dělím. :-)...

Více

—————

Igor RADOSTNĚ na Gošárně 21

Igor RADOSTNĚ na Gošárně 21

(21. 4. 2019) Radostné vystoupení Igora v neděli ráno na Gošárně. O souvislostech lidského a...

Více

—————

VYNIKAJÍCÍ ATAPANA o Indiánech na Gošárně!

VYNIKAJÍCÍ ATAPANA o Indiánech na Gošárně!

(19. 4. 2019) Jedna z nejlepších přednášek na dubnové Gošárně. Tohle s námi pohnulo. Atapanova...

Více

—————

ÚSPĚŠNÉ VYSTOUPENÍ Markéty na Goscha 21

ÚSPĚŠNÉ VYSTOUPENÍ Markéty na Goscha 21

(18. 4. 2019) Markéta pracuje jako kosmetička a kadeřnice. Její naléhavé vystoupení o potřebě lásky...

Více

—————

Petr Velechovský na GOSCHA 21

Petr Velechovský na GOSCHA 21

(17. 4. 2019) Přátelé, postupně už zveřejňujeme videa ze Setkání 21. Tady je páteční vynikající...

Více

—————

NOVÉ VIDEO o pránické výživě!

NOVÉ VIDEO o pránické výživě!

(2. 3. 2019) Přátelé, je to venku, příjemné sledování. Povídání s lidmi, kteří jsou už...

Více

—————

POVÍDÁNÍ O DUŠI - nové video!

POVÍDÁNÍ O DUŠI - nové video!

(16. 2. 2019) Pátelé, po kratší odmlce NOVÉ GOŠA VIDEO! - Beseda o duševní bolesti, nemoci a...

Více

—————

Už se můžete hlásit na jarní 21. Gošárnu!

Už se můžete hlásit na jarní 21. Gošárnu!

12. - 14. dubna 2019, Hotel Fontána Brno. Srdečně vás zveme. Tématem jarní Gošárny bude „Pojďme už...

Více

—————

NOVÁ VIDEA Z JARNÍ GOSCHA 19!

NOVÁ VIDEA Z JARNÍ GOSCHA 19!

Přčátelé, zveřejňujeme teď videa z jarní 19. Gošárny, která byla velmi silná. Všechna zveřejněná...

Více

—————

NOVÉ VIDEO - Ukázka z přednášky Libora Smetany na SG 19

NOVÉ VIDEO - Ukázka z přednášky Libora Smetany na SG 19

(22. 11. 2018) UKÁZKA z inspirativního videa o komunikaci s duchovními bytostmi. Jaké jsou zákony...

Více

—————

NOVÉ VIDEO! - Úvod Igora na Setkání Goscha 19

NOVÉ VIDEO! - Úvod Igora na Setkání Goscha 19

(22. 11. 2018) Přátelé, začínáme zveřejňovat videa z našeho jarního Setkání Goschárníků...

Více

—————

NOVÉ VIDEO - Příběh SIMONY

NOVÉ VIDEO - Příběh SIMONY

(16. 6. 2018) Přátelé, tady je příběh Simony z dokumentu DOSPĚLÝM ZE DNE NA DEN. Po dohodě s Mimo...

Více

—————

NOVÝ DOKUMENT Igora Chauna

NOVÝ DOKUMENT Igora Chauna

(17. 5. 2018) NOVÝ TRAILER! - Přátelé, dost času a síly jsme teď věnovali tomuto...

Více

—————

Šárka a její harmonizační SVĚTOBRAZY!

Šárka a její harmonizační SVĚTOBRAZY!

(3. 5. 2018) Přátelé, Šárka skvěle pokračuje ve svých harmonizačních obrázcích. A pomalu začíná...

Více

—————

Prosté video o NADĚJI A SÍLE MODLITBY

Prosté video o NADĚJI A SÍLE MODLITBY

(3. 5. 2018) "Přátelé, pevně vyjadřuji naději, že každý máme osud natolik ve svých rukách, že ať...

Více

—————

PROČ JSEM SMAZAL VIDEO s léčitelem Milanem Ščučkou

PROČ JSEM SMAZAL VIDEO s léčitelem Milanem Ščučkou

(29. 4. 2018) NOVÉ VIDEO! - Někteří jste se ptali, proč už není na kanálu GoschaTV1 video s...

Více

—————

NOVÉ VIDEO - Bufo Alvarius a Dr. Gerry

NOVÉ VIDEO - Bufo Alvarius a Dr. Gerry

(29. 4. 2018) Beseda o účincích halucinogenní žáby ze sonorské pouště v Mexiku se šamanem Dr....

Více

—————

NOVÉ VIDEO - Maok a Bufo Alvarius!

NOVÉ VIDEO - Maok a Bufo Alvarius!

(29. 4. 2018) Hudební kompozice, ilustrující zážitek s halucinogenní žábou Bufo Alvarius, jak ji...

Více

—————

PŘEDNÁŠKY A VIDEA z Goša 18!

PŘEDNÁŠKY A VIDEA z Goša 18!

Přátelé, TADY najdete všechna zveřejněná videa a přednášky z prosincové Gošárny číslo 18. Přejeme...

Více

—————

PŘEDNÁŠKY A VIDEA z Goša 17!

PŘEDNÁŠKY A VIDEA z Goša 17!

Přátelé, TADY najdete všechna zveřejněná videa a přednášky z říjnové Gošárny číslo 17. Přejeme vám...

Více

—————

NOVÉ VIDEO - Igor v Humpolci

NOVÉ VIDEO - Igor v Humpolci

(24. 11. 2017) Emotivní vyprávění Igora o duchovním poznání. Jak uplatnit tyto poznatky v...

Více

—————

NOVÉ VIDEO - jasnovidný pan Stanley Bradley!

NOVÉ VIDEO - jasnovidný pan Stanley Bradley!

(22. 11. 2017) Přátelé, vzniklo zajímavé a myslím že ne zcela obvyklé povídání s jasnovidným...

Více

—————

NOVÉ VIDEO - Kurz zázraků!

NOVÉ VIDEO - Kurz zázraků!

(19. 11. 2017) Přátelé, velmi pozoruhodné video. Doporučuji! Odehrálo se na říjnové Gošárně. Příběh...

Více

—————

NOVÉ VIDEO S VILIAMEM POLTIK.!

NOVÉ VIDEO S VILIAMEM POLTIK.!

(18. 11. 2017) Přátelé, DOPORUČUJEME! - Mezi novými videi na GoschaTV1 najdete už také povídání z...

Více

—————

Igor v Radiofóru k 17. 11. 1989

Igor v Radiofóru k 17. 11. 1989

(18. 11. 2017) Přátelé, malé ohlédnutí za 17. listopadem. Ukázka z vystoupení v pořadu Radioforum...

Více

—————

NOVÉ VIDEO O LÉČITELI JANU MARUNOVI

NOVÉ VIDEO O LÉČITELI JANU MARUNOVI

(13. 11. 2017) Přátelé, tohle vystoupení pana Maruny nás v sobotu odpoledne na říjnové 17. Gošárně...

Více

—————

O LÁSCE s Monikou Kvasničkovou

O LÁSCE s Monikou Kvasničkovou

(11. 11. 2017) NOVÉ VIDEO! Monika si prošla životem dětské herecké hvězdy i těžkého období...

Více

—————

NOVÉ VIDEO - Jak se správně rozhodovat!

NOVÉ VIDEO - Jak se správně rozhodovat!

(4. 11. 2017) Přátelé, podívejte se na inspirativní video, natočené s Evou Joachymovou o tom, jak...

Více

—————

NOVÉ VIDEO S MARCELKOU Z HOR

NOVÉ VIDEO S MARCELKOU Z HOR

(3. 11. 2017) Přátelé, příjemnou inspiraci. Díky za SDÍLENÍ. :-) Čerstvě natočeno, čerstvě...

Více

—————

TŘI NEPRAVDY O VOLBÁCH!

TŘI NEPRAVDY O VOLBÁCH!

(18. 10. 2017) Přátelé, cítil jsem potřebu vyjádřit se k nadcházejícím volbám. Doporučuji,...

Více

—————

IGOR NA DNECH ZDRAVÍ V ŠUMPERKU

IGOR NA DNECH ZDRAVÍ V ŠUMPERKU

(12. 10. 2017)Přátelé, v sobotu 14. října se od devíti hodin ráno až do neděle otevřou dveře Domu...

Více

—————

NOVÉ VIDEO - ČLOVĚK a BŮH - prof. Karel Makoň

 NOVÉ VIDEO - ČLOVĚK a BŮH - prof. Karel Makoň

(27. 9. 2017 NOVÉ VIDEO! - Přátelé, rád bych se s vámi podělil o další jedinečnou přednášku....

Více

—————

O LÁSCE S LÉČITELEM KAFKOU

O LÁSCE S LÉČITELEM KAFKOU

(29. 6. 2017) NOVÉ VIDEO - Přátelé, malá ochutnávka z našeho natáčení s léčitelem a malířem...

Více

—————

NOVÉ VIDEO - Hostina V. Kafky a Jardy Duška

NOVÉ VIDEO - Hostina V. Kafky a Jardy Duška

(19. 6. 2017) Přátelé, s radostí zveřejňuji toto nové video, ve kterém Vladimír Kafka a Jarda Dušek...

Více

—————

HLEDÁM MALÝ BYT V PRAZE

HLEDÁM MALÝ BYT V PRAZE

(10. 6. 2017) Přátelé, nevíte o možnosti dlouhodobého pronájmu malého bytu nebo místnosti pro...

Více

—————

NOVÉ VIDEO - převor karmelitánů o Bohu a Lásce

NOVÉ VIDEO - převor karmelitánů o Bohu a Lásce

(2. 6. 2017) Rozhovor Igora Chauna s převorem Řádu bosých karmelitánů Kláštera Pražského Jezulátka...

Více

—————

NOVÉ VIDEO - NOC KOSTELŮ 9. 6. 2017

NOVÉ VIDEO - NOC KOSTELŮ 9. 6. 2017

(1. 6. 2017) Přátelé, včera jsem zažil u Pražského Jezulátka nečekané setkání, a věřím, že vás...

Více

—————

IGOR BESEDA V HRADCI

IGOR BESEDA V HRADCI

(29. 5. 2017) Přátelé, pokud budete v pátek v Hradci Královém nebo v okolí, zveme vás od 18 hodin...

Více

—————

NOVÉ VIDEO: léčitelka Mirka Resslerová

NOVÉ VIDEO: léčitelka Mirka Resslerová

(26. 5. 2017) Zvláštní mužsko ženské povídání na téma života, naděje a probouzení léčitelských...

Více

—————

Beseda se seniory v Teplicích - o životě, radosti a smrti

Beseda se seniory v Teplicích - o životě, radosti a smrti

(11. 3. 2017) Přátelé, děkuju dnes odpoledne v Teplicích za jedno z možná úplně nejzajímavějších...

Více

—————

Igor v Sokolově a Pardubicích - leden 2017

Igor v Sokolově a Pardubicích - leden 2017

Přátelé, těším se ve středu 11. 1. v 18 hodin na setkání v Městské knihovně v Sokolově na...

Více

—————

Igor hostem pořadu KONFRONTACE

Igor hostem pořadu KONFRONTACE

(15. 12. 2016) NOVÉ VIDEO - Tématem bylo duchovní hledání jako jeden z proudů, který protéká...

Více

—————

Přátelská návštěva v nakladatelství Avatar!

Přátelská návštěva v nakladatelství Avatar!

(6. 12. 2016) NOVÉ VIDEO! - Přátelská návštěva v nakladatelství Avatar! IGOR: Přátelé, v mém podání...

Více

—————

NOVÉ VIDEO - Bedřich Kočí - PRAŽSKÝ DIVOTVORCE

NOVÉ VIDEO - Bedřich Kočí - PRAŽSKÝ DIVOTVORCE

(4. 12. 2016) Přátelé, s velkou radostí uvádím tohle malé video, které připomíná...

Více

—————

MEDITACE ZIMNÍHO SLUNOVRATU Karaimi a Maoka

MEDITACE ZIMNÍHO SLUNOVRATU Karaimi a Maoka

(2. 12. 2016) NOVÉ VIDEO. - Přátelé, s radostí zveřejňuji toto očistné meditační video z...

Více

—————

NOVÉ VIDEO - Marcelka z hor

NOVÉ VIDEO - Marcelka z hor

(19. 11. 2016) Marcelka z hor – rozhovor s Igorem v chaloupce (14. 11. 2013) Přátelé, tohle je...

Více

—————

NOVÉ VIDEO IGORA - BŮH JE LÁSKA

NOVÉ VIDEO IGORA - BŮH JE LÁSKA

(12. 11. 2016) Aneb Příběh jednoho dne. Osobní niterné vyprávění Igora o duchovní inspiraci a...

Více

—————

Beseda s Igorem v Plané

Beseda s Igorem v Plané

Přátelé, těším se v pátek 11. 11. 2016 v Plané u Mariánských lázní. Na setkání, besedu, povídání. A...

Více

—————

Krásné nové video MUDr. Rusnáka!

Krásné nové video MUDr. Rusnáka!

MŮJ ŽIVOT A CESTA – MUDr. Ivan Rusnák, CSc.„ "Proč přicházíme na svět a co se máme naučit? Proč...

Více

—————

VE SVĚTLE PRAVDY - Abd-ru-shin na GoschaTV1

VE SVĚTLE PRAVDY - Abd-ru-shin na GoschaTV1

(12. 10. 2016) Přátelé, připravili jsme pro vás sérii čtyř videí, úvodní kapitoly z knihy "Ve jménu...

Více

—————